2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لمینت رنگ مژه ست مثل ریمل برای حالت دهی باید لیفت مژه انجام داد...قیمت ها در هر شهر و سالن و نظر به موادی که استفاده میشه بسیار متنوعه به دیوار شهرتون سر بزنید حتما چیزی از قیمت دستتون میاد 

باور داشته باش که بهترین خلق خدایی بانو
2731
2738

یک گزینه خوب برای پرپشتی و تقویت مژه با مواد طبیعی(کراتین،مکمل ویتامین) لیفت مژه ست در واقع لیفت مژه یعنی فر کردن، حالت دادن و رنگ با مواد . چون مژه از پایه فر می شود باعث می شود مژه ها بلندتر شوند. 

لمینت هم موادی از جنس کراتین که بین ۲ هفته تا ۳ماه ماندگاری داره  روی مژه در  طی چند مرحله در یک روز قرار می گیرد این مواد باعث بلندی،تقویت و ضخیم شدن مژه های شما می شود، عملکرد لمینت مانند ریمله

قیمتم تو دیوار میشه دید به خاطر عید غدیر قیمتا مناسب تر شده خوبی یا بدیشم بستگی به آرایشگرت دارِه به علاوه اینکه میتونه بهتر از کاشت و اکستیشن باشه

مال من که نریخت🤔

نه عزیزم هیچ جوره ریزش نداره...شما لیفت کردی موندگاریش کم بود؟حتما مواد ارزون زدن برات که ۱۰۰ تومن زیادم هست خیلی 

من مزه هام فر داره بخوام یکم بلندتر نشون بده و تی ه بشه باید لمینت کنم ؟

لمینت فقط رنگ هست گلم....من کارم اینه صادقانه بهت میگم اونایی که مژه های صاف دارن مناسب انجام دادنش هستن برای شمام لیفت میتونه حالت بیشتر و زیباتر بده به مژه هات اما لمینت فقط رنگ و تقویت هست 

لیفت و لمینت کردم یه ماه تقریبا موند

باید تا ۳ ماه بمونه اگه مواد خوب باشه...موادی که استفاده کرده برات گلم ببین من ۵ ماه پیش یع پک خریدم یک ملیون و دویست در صورتی که مواد بود با قیمت ۱۸۰ هزارتومن 

2706