2733
2734
عنوان

بارداري ناموفق و زايمان زودرس واقدام ب بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 46 پست
مرسي عزيزم خدا هم پسر شمارو براتون حفظ كنه تعيين جنسيت كرديد براي اين يكي؟ من اونو خدا خواست پسر ش ...

فدات بشم مرسی گلم ، نه عزیزم اصلا برام مهم نبود جنسیت فقط میخواستم صحیح سالم باشه ولی خواست خدا بود شکر خدا  ان شاءالله  هرچی خدا صلاح میدونه بهت بده ب اینا فکر نکن باردار شدی دختر شد،  لباساشو بزار واسه بعدی پسر میشه ان شاءالله 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانوما من با روش آی وی اف باردار شدم همه چی خوب بود تا اینکه توی ۱۵ هفته هماتوم برام بوجود اومد و خونریزی داشتم بعد از اون سرویکسم کوتاه شد و با سرویکس ۲۲ توی ۱۸ هفته سرکلاژ شدم الان توی ۲۳ هفته هستم و استراحت مطلقم ولی خیلی نگرانم.کیا تجربه دارن؟

2731
بعداز ٤سال اقدام ومشكل انسداد لوله يك بار هستروسكوپي ويبار IVF ناموفق خدا خواست و تو أوج بي خيال بار ...

وای دقیقا مث من😭😭😭 منم مشکل لوله داشتم طبیعی شد اما 15 هفته ازم گرفتش نمیدونم چرااا داد که بگیره من میگفتم معجزس معجزم نمیره اما رفت😭 شما بعدش باز باردار شدی؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤

اگه هستین جواب بدین تنها کسی که تو نی نی سایت دیدم شرایطش مث منه شمایین😭 منم بعد 4 سال باردار شدم میترسم دیگه نشه یا باز لوله هام مشکل دار بشع البته همون بارم که شد معجزه بود

وای دقیقا مث من😭😭😭 منم مشکل لوله داشتم طبیعی شد اما 15 هفته ازم گرفتش نمیدونم چرااا داد که بگیره ...

سلام عزیزم خدابه دلت ارامش بده دوباره باردار میشی گلم غصه نخور  میگذره این روزها هم

لوله هات مشکل داشت عکس رنگی رفتین ؟

وای اومدی😍اره من سه بار عکس گرفتم باز نشد اما یک ماه بعد عکس اخر طبیعی باردار شدم شاااید یه تاثیری رو لوله هام گذاشته بود اما گفتن چسبندگی خیلی شدید داره باز نمیشه دیگه خواستم برم ای وی اف که خودش شد اما سقط شد😭😭 الان میترسم دیگه نشه چون لوله هام داغون بود همونم معجزه بود،شما هم هر دو لولت انسداد داشت؟

وای اومدی😍اره من سه بار عکس گرفتم باز نشد اما یک ماه بعد عکس اخر طبیعی باردار شدم شاااید یه تاثیری ...

ان شالله ک بازم میشه عزیزدلم امیدت بخدا باشه ،من یکی از لوله هام مشکل داشت و داره مادر زادی کلا لوله ام مسدود بود با یه لوله باردار شدم ک اونم چسبندگی داشت  

ان شالله ک بازم میشه عزیزدلم امیدت بخدا باشه ،من یکی از لوله هام مشکل داشت و داره مادر زادی کلا لوله ...

یعنی هر دوش بسته بود؟من 4 سال طول کشید تا باردار شدم میترسم دیگه نشه😔

یعنی هر دوش بسته بود؟من 4 سال طول کشید تا باردار شدم میترسم دیگه نشه😔

اره یجورای دیگه دکتر ک لاراسکوپی کردم گفت لوله ای ک چسنبدگی داره اندازه یه سوزن راه داره ک بعید میدونم با اون باردار  بشی برو ای وی اف ک رفتم اونم  جواب نداد بعد چندوقت طبیعی باردار شدم که اونم نموند میخ ام بگم همچی دست خداست 

اره یجورای دیگه دکتر ک لاراسکوپی کردم گفت لوله ای ک چسنبدگی داره اندازه یه سوزن راه داره ک بعید میدو ...

بعد که سقط کردی طبیعی شدی؟اره منم به خانومه که عکس گرفت گفتم باردارم تعجب کرد گفت لوله هات هیچ راهی نداشته.بچم معجزه بود اما معجزم رفت خیلی دلتنگشم😔😔

بعد که سقط کردی طبیعی شدی؟اره منم به خانومه که عکس گرفت گفتم باردارم تعجب کرد گفت لوله هات هیچ راهی ...

اره عزیزم  بازم طبیعی باردار شدم توام میشی  چند وقته ک سقط کردی 

2706