2733
2734

سه سال پیش خاهرم باردار بود تو ماه های آخر بودش..مامانبزرگم همیشه میگ تا بچه دتیا نیومده گهواره اش یا تختشو رو نبندید...ما یه هفته قبل دنیا اومدنش بستیم گهواره رو شب من و مامانم تو اون اتاق خابیدیم بعد به مامانم گفتم بیدار شه بریم دسشویی(من ی خورده شبا ترسوام)بعد باهام اومد تا وسط هال جلوم بود یهو دیدم نیستش نگا تو اتاق کردم مامانم اونجا بود خاب بود بدو رفتم پیشش گفتم کی اومدی خابیدی گف من اصن بیدار نشدم..تا چند شب ی زن رو بالای گهواره میدیدم ک گهواره رو تکون میداد قیافشم یطوری بود بعد خاهرم ک زایمان کرد همش گریه میکرد میگف چنتا چیز عجیب همش دورم وایمیستن....(منم اعتقاد ندارم ولی ب چشم دیدم)حتی چله عروس هم بنظرم راسته با اینک اول باور نداشتم....لطفا توهین نکنید اگ باور نکردین کامنت نزنین

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خاطره ت آشنا بود🤔 خودت تعریف کرده بودی؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

الان کاری نمیتونم بکنم فقط میتونم بترسم 😟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
من هفت ماهم بود گهواره رو بستیم هر روزم میرفتم تکونش میدادم و ذوق میکردم اصلنم هیچ اتفاقی نیفتاد به ...

عزیزم برا جایی ک اعتقاد داشته باشن اتفاق میفته

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش☺

شاید اثرات تلقین مادر بزرگتون بوده. بهرحال اینویزارو نه میشه رد کرد نه باور کرد. به نظر من دامن نزنید به حرفا. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
ی بار با کاربری قبلیم تو ی تایپک درباره جن گفته بودم یکمش رو گفتمه

همون میگم اینو یه جا دیگه دیدم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑