2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا  فقط كيفيت

اگه اینطوره کاپریس بهترینه فکر کنم الان ۲۰۰ شده باشه شایدم بیشتر خیلی هم سخت پیدا میشه من رشت زندگی میکنم تو کل استان گیلان فقط همین یه مغازه تو رشت کرمشو داشتن 

باور داشته باش که بهترین خلق خدایی بانو
2742
اگه اینطوره کاپریس بهترینه فکر کنم الان ۲۰۰ شده باشه شایدم بیشتر خیلی هم سخت پیدا میشه من رشت زندگی ...

مرسي دوستم از راهنماييت ميرم كوچه مروي شايد داشته باشن 

مارك ديگه هم ميدوني اگه اين نبود؟؟

یه پنکیک nubaهم خریدم۱۵۵میزنم رو ایزادورا محشر میشم،البته ضد آفتابم باریج و ایرانیه،یه وقتا ضد آفتاب رو میزنم روی اون پنکیک nuba,بسیاااااااار عالی میشه پوستم،پنکیک nubaشماره۴۲،رنگش به همه پوستها میخوره

2738
مرسي دوستم از راهنماييت ميرم كوچه مروي شايد داشته باشن  مارك ديگه هم ميدوني اگه اين نبود؟؟

چیزای دیگه گلم پوشانندگیشون خوبه مثل بیو که قیمتشم خیلی مناسب تره ولی کاپریس توش ضد آفتابم داره و سلامت پوستت باهاش تضمین تضمینه...من بیشتر رو این جنبه ازش استفاده میکنم و رنگ فوق العاده طبیعی که داره

باور داشته باش که بهترین خلق خدایی بانو
کرم پودر MAT Isadora,فاقد چربی،کاملا مات،پوشانندگی عالی،مث آینه میکنه پوست رو،قیمت۲۲۸تومن

اره منم اینو شنیدم نمیدونستم بگیرم یا ن 

برق نمیندازه روی پوست؟جمع نمیشه؟اخه من خیلی صورتم عرق میکنه چرب میشه

2706