2737
2734
عنوان

تیروئید کم کار بارداری

194 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من شش ماهمه از مایش دادم تیروئیدم ۶ بود یعنی الان بچم عقب افتادست؟

به خدا دارم می میرم از استرس

از بچه شیرین تر کجا پیدا میشه؟خدایا دامن همه رو سبز کن الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بارداریت کم کاری نداشتی؟؟

نمیدونم دکترم واسم همه ازمایش ها رو نوشته بود ولی تیروئید رو ننوشته بود بهداشت منو فرستاد بعدشم بارداریم ناخواسته بود اصلا نمیدونستم تیروئید چی هست

2728
نمیدونم دکترم واسم همه ازمایش ها رو نوشته بود ولی تیروئید رو ننوشته بود بهداشت منو فرستاد بعدشم بارد ...

نگران نباش برو پیش متخصص غدد برات قرص لووکسین تجویز میکنه هر روز ناشتا بخور دوباره میگه بری ازمایش من خودم تحت نظرم دکتر میگه قرص بخوری بچه طوری نمیشه 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
نگران نباش برو پیش متخصص غدد برات قرص لووکسین تجویز میکنه هر روز ناشتا بخور دوباره میگه بری ازمایش م ...

دارم مصرف میکنم برام دعا کنید

دارم مصرف میکنم برام دعا کنید

اصلا استرس نداشته باش خیلی بالا نیست من از دکترم پرسیدم گفت اگه از بیست به بالا باشه قرص هم نخوری روی جنین تاثیربد داره 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
اصلا استرس نداشته باش خیلی بالا نیست من از دکترم پرسیدم گفت اگه از بیست به بالا باشه قرص هم نخوری رو ...

مرسی عزیزم امیدوارم اینطور باش 

ممنون باز یکم امیدوار شدم

2738
اصلا استرس نداشته باش خیلی بالا نیست من از دکترم پرسیدم گفت اگه از بیست به بالا باشه قرص هم نخوری رو ...

من هفته ۸ بارداری هستم تازه ازمایش دادم و متوجه کم کاری تیروئید شدم عدد تی اس اچ ۱۰.۳ هست الان نگرانم‌ تا الان روی بچه اثر نذاشته باشه.حالا از فردا ک قرص مصرف میکنم

من هفته ۸ بارداری هستم تازه ازمایش دادم و متوجه کم کاری تیروئید شدم عدد تی اس اچ ۱۰.۳ هست الان نگران ...

هزیزم میدونم از این تاپیک مدت زیادی میگذره ولی ممنون میشم جواب بدین حیلی نگرانم-قبل بارداری من هم تیروییدم نرمال بود کاملا ولی تو هشت هفته متوجه شدم ۹/۴۶ شده و دکتر بهم لووتیروکسین صد داده روزی یدونه ناشتا و جمعه ها دوتا ناشتا-نگران جنینم هستم😢-خداروشکر شما بسلامتی زایمان کردین نینیتون الان حالش خوبه انشالا؟-چقدر طول کشید با دارو کنترل بشه تیروییدتون توی بارداری؟

خداجونم شكرت كه منم بلاخره بيبي چك وآزمايش مثبت ديدم😍🥺🙏♥️قسمت همه منتظرا الهي 🙏♥️
هزیزم میدونم از این تاپیک مدت زیادی میگذره ولی ممنون میشم جواب بدین حیلی نگرانم-قبل بارداری من هم تی ...

عزیزم نی نی به سلامتی به دنیا اومد؟تیروئید تاثیری روش نداشته بود؟منم مثل شمام

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40