2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از سر بندش خوشم نمیاد شبیه زلیخا شده 😑😑😑😑

مال مهتاب قشنگتره شبیه کلاه عروس های ملکه انگلیسه😁😁😁

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731
این الآن‌ مذهبیه 😐 می میاشو نگاه کن 😅😅😅

نه ديگه پوشيدس ،طفلي نميدونسته اينجوري كنه دستاشو اون دوتا قلمبه ميپره بيرون😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
خانوما کاربر خانوم آقا احد چرا قطع شده کسی میدونه🌼

با کله شق دعوا کردن دوتاشون قطع شدن منم نمیدونم دعواشون سرچی بود هر کی میدونه بگه

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره ......عشق تو نمیمیره.Rf💏💏💏💏👶👶👶
زشت نيست ضمن اينكه خانواده شوهرش مذهبين عزيزم. پدر شوهرشون آخوند. 

چه جالب؟! 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
مهتاب کیه؟

همین عکس دومیه 

دختر خاج علی تو سریال پدر 

اسمش الهام طهموریه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
با کله شق دعوا کردن دوتاشون قطع شدن منم نمیدونم دعواشون سرچی بود هر کی میدونه بگه

قبلا که میدونم کله شق برا یه شهید تاپیک میزد

بعد خانم اقا احد برا کله شق تاپیک زد گفت انقد این شهید بزرگ نکن😒 البته گفت برا شهدا احترام قائله ولی ازشون حاجت نگیرین

فک کنم جرقه اختلافشون از اینجا شروع شد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706