2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عههه سلام هووم جون خوبی؟؟😍😍 چ خبراااا مایا خانوم در چ حاله؟ منو یادته؟🙂

سلام عزيزم خوبيييي؟؟؟ گل پسرت چطوره 😍😍😍😍😍

بلهههههه كه يادمه 

خداروشكر خوبه پرنسس منم 😍😍😍

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ووووویییی خییییلی ناز بود که. حالا تو این عکس بد افتاده. من کلیپشو دیدم خیلی قشنگ بود. مطمئنم هرررررر جوررر دیگه هم بود باز ی سریاااا ازش ایراد میگرفتن. البته بازیگر مورد علاقه من نیست ولی ایراد الکی هم نمیگیرم  

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد  میزنند قرمز میشوند؛ قلبشان درد میگیرد دستانشان میلرزد ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند؛ آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین  وجدان را دارند...
2731
قربونت برم پسملی هم خوبه  این روزا یکم ناراحته انگار میخواد دندون در بیاره

٧ ماهه شد درسته؟!

انشالله به راحتي و سلامتي باشه براش عزيزم😍😍😍♥️♥️💋

سلام مامانای فرشته کوچولوها.یه کانال تلگرامی پیدا کردم واسه فروش لباس کودک.قیمتاش خیلی مناسبه.تک میفروشه به قیمت عمده.اینم آی دیش هست.گفتم اگه قصد خرید دارید،یه سر بهش بزنید

@nahalpoosh

2740
آره توی ۷ماهگیه مایا چی؟دندون درآورده؟

مايا هم داره تلاشش رو ميكنه 😂😂

تاپيك غذا و روانشناسي هم زدم يه سري بچه هاي گروه هم هستن . نديدمت اصلا خيلي وقته تو سايت 💋

مايا هم داره تلاشش رو ميكنه 😂😂 تاپيك غذا و روانشناسي هم زدم يه سري بچه هاي گروه هم هستن . ند ...

آره یکم درگیرم.

میدونی که؟من یه دختر ۱۱ساله م دارم.

یکی دوماهم نبودم رفتم ایران.اونجا وضع نت تعریفی نداشت.منم حوصله م نمیشد بیام سروقت گوشیم.تازه بعد از مدتها هم برگشتم ایران و دیگه همش به خاله بازی و مهمونی رفتن گذشت وقت نمیکردم اصلا.

آدرس تاپیکت رو بده سر میزنم حتما

آره یکم درگیرم. میدونی که؟من یه دختر ۱۱ساله م دارم. یکی دوماهم نبودم رفتم ایران.اونجا وضع نت تعریف ...

خوبه حسابي رفتي كمكت بودن پس خانواده .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1993277/تاپيك-روانشناسي-تربيتي-كودك-كاربر-hum 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1848996/hum-تاپيك-دستور-غذاي-كمكي-شيرخواران

فقط میدونم بازیگر سریال پدر بچه ها گفتن خودمم نمیسناسمش 😂

سلام تیاسان اسم خودته؟خخخخخ

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت