2733
2739
من تازه باردار شدم هیچ کس و هیچ دکتری رو هم تو تهران نمیشناسم تعریف بیمارستان مادران رو شنیدم کسی هست اونجا زایمان کرده باشه؟ با کدوم دکتر ؟چه جوریه؟ خوب هست ؟میشه راهنماییم کنید
من دکترم بیمارستان مادران زایمان می کرد ولی چون هزینه ایی که تومطلب می گرفت بالا بود به خاطر همین دکترم رو عوض کردم . ولی فوق العاده دکتر خوبی بود . بهت یک کلام بگم ماه .
دکتر نعمت الهی بود. دو میلیون تومطب می گرفت دو میلیون هم تقریبا هزینه بیمارستان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پارسال بیمارستان مادران با آقای دکتر ملک احمدی سزارین شدم ، کل هزینه بیمارستان با دکتر که جدا پول گرفت شد 1800000 تومان که 1 میلیونش رو بیمه ایران بهمون داد من از کار آقای دکتر ملک احمدی فوق العاده راضی هستم خیلی دکتر خوبیه و به وسع مالی بیمارش هم اهمیت می ده
عزیزم بیمارستان مادران یک زمانی جز بیمارستان های درجه یک بود
ولی الان کاملا شبیه به زایشگاه هستش و هیچ امکاناتی نداره اگر خدایی نکرده بچه مشکلی داشته باشه بیمارستان هیچ نوع خدماتی رو ارائه نمی کنه
خیلی بیمارستان های خوب دیگه مثل آتیه ، لاله و بهمن هستش که دکتر های خوبی هم داره
مثلا بیمارستان آتیه دکتر کاظمی و دکتر کریمی خیلی تبحر دارند و عالی هستند
دکتر کاظمی توی ساختمان پزشکان آتیه صبح و شب تو مطبش هست که خیلی خانم خوب مهربان و با سوادی هستش
به نظر من به هیچ عنوان مادران نرو همسر بردارم و خانم برادر همسرم تو مادران زایمان کردند با دکتر صاحب نسق
دکترشون خوب بود ولی زیر میزی می گیره و سهام دار بیمارستان و فقط تو همون بیمارستان جراحی می کنه
ولی دکتر کاظمی و دکتر کریمی زیر میزی نمی گیرن
موفق باشی
عزیزم دکتر من خانوم صفدریان بود که مادران هم بوده ولی من آتیه زایمان کردم. حرف نداره
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
2740
دکتر من واقعا با وجدانه و اصرار به سزارین نداره تازه میگه شما چرا میترسین. من با بیمه سینا جمعا دو تومن دادم دستمزد جدا هم نگرفت یعنی نزدیک یه تومن من دادم
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
2706