2737
2734
زندگی مستقل بعد از یه زندگی خانوادگی خیلی میچسبهه..چون اونی که مستقله از تنهایی فراری میشه

خیلی دوس دارم مستقل بشم چون زنی با خانواده خیلی سخته تو این سن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من  مجرد بودم دوست داشتم تنها زندگی کنم ولی آدم ترسویی ام  الانم با اینکه متاهلم ولی همیشه با خودم میگم کاش جرات تنها زندگی کردن رو داشتم دوتا خانم رو میشناسم که باهم دوستن عین خواهر باهم زندگی میکنن ازدواج هم نکردن خودشون دوتایی باهم زندگی میکنن هم شاغل بودن هم درس خوندن الان بازنشسته شدن 

2740
من  مجرد بودم دوست داشتم تنها زندگی کنم ولی آدم ترسویی ام  الانم با اینکه متاهلم ولی همیشه ...

چقد خوب منم یه کم جسارت میخوام که جدا بشم خانوادمم مخالفن ولی خب خسته شدم انقد گوش دادم به حرفشون

من  مجرد بودم دوست داشتم تنها زندگی کنم ولی آدم ترسویی ام  الانم با اینکه متاهلم ولی همیشه ...

منم دونفرو میشناسم که سنشون ۵۰ مجردی زندگی کردن از ۲۵ سالگی الان خیلی پشیمونن چون تنهان از اینکه ازدواج نکردن خیلی ناراحتن. سخته. مجردی زندگی کردن بد نیس بشرطیکه همیشگی نباشه.