2733
2734

خانما کمکم کنیدیه زن ۲۵ساله هستم که ۳ساله شوهرم اعتیاد داره  بهم راهکار بدین که چکار ایی بکنم که شوهرم ترک کنه و اگه موافقین یه گروه تو واتساپ درست کنیم رور هم باشیم دردل کنیم 

تا زمانی که خودش نخواد شما کاری ازتون برنمیاد برلی ترک دادنش

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هیچ راهی نداره غیر از محبتتتتت ، نه دعوا نه هیچ چیز دیگه ، فقط محبت کن کمکش کن ترک کنه ، بهش ارامش بده ، اگه غیر از این باشه باز بعد ترک میره سراغش

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2738
عزیزم هیچ راهی نداره غیر از محبتتتتت ، نه دعوا نه هیچ چیز دیگه ، فقط محبت کن کمکش کن ترک کنه ، بهش ا ...

اصلا این حرف درست نیس اینجوزی دیگه باید مطیع دستورات اقا باشه و تا کوچکترین حرفی پیش بیاد سریع طرف میره دنبال مواد و بهانش هم اینه ک تو با روحیم بازی کردی

اصلا این حرف درست نیس اینجوزی دیگه باید مطیع دستورات اقا باشه و تا کوچکترین حرفی پیش بیاد سریع طرف م ...

نه عزیزم برای ترک فقط همین روش جواب میده ، بعدش دیگه باید قاطعیت باشه و به همراهش محبت

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
اصلا این حرف درست نیس اینجوزی دیگه باید مطیع دستورات اقا باشه و تا کوچکترین حرفی پیش بیاد سریع طرف م ...

آره موافقم واقعا اینطور هم هست از محبت کردن نتیجه ندیدم