2733
2734
عنوان

خانمایی که همسرشون اعتیاد داره فقط بیان فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 30 پست
آره موافقم واقعا اینطور هم هست از محبت کردن نتیجه ندیدم 

امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری ولی واقعا با تمام وجودم لمس کردم که میگم ، اگه با محبت نتونی ترکش بدی با هیچ چیز دیگه ای هم نمیتونی 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقع بینانه دارم بهت میگم عزیزم چون هم بابام هم عموهام اعتیاد دارن اینا ترک بکن نیستن و روز ب روز بدتر میشن چون یک چیزیه ک تو مغزشونه و نمیذاره هیچ وقت فراموشش کنن وابستگی اعتیاد بیشتر روحیه تا جسمی شاید از جسمشون بعداز یکماه یا دوماه پاک بشه اما تا ابد تو روحشون هست و همیشه مثل یک زنگ تو سرشون صدا میزنه و کافیه تو یک چالش کوچیک زندگیشون بیفتن سریع میرن سراغش

2731

اینکه کاملا ترک کنه خیلی سخته...اینقدی سخته که شاید نشدنی باشه...

اما من یک راه بهتر بهت پیشنهاد میدم...

اگه واقعا مواد همسرت تریاک هست   از این موادای صنعتی مزخرف امروز نیست ، دز مصرف همسرت رو بیار پایین...و پایین نگه دار...

اینکه تا ابد مصرف کنه اما با دز پایین و به زندگیش و کارش صدمه نزنه مشکلی نیت...

من شوه  عمه ام کارمتد بانک بود...

الان ۷۰ سالشه...به قول خودش از ۳۰ سالی وابسته تریاک شده...

اما ما یک بار ندیدیم در حال کشیدن...اینقدم اتو کشبده و مرتب و تمیز که انگار نه انگار ...

چون کاملا آگاهانه این کارو میکرد و دسته خودش بود و زیادا روی نمیکرد....

الان چون مشکل قلب داره دیگه ۵ ساله ترک کردخ

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم
من واقع بینانه دارم بهت میگم عزیزم چون هم بابام هم عموهام اعتیاد دارن اینا ترک بکن نیستن و روز ب روز ...

عزیزم کاش میدونستی که شوهرم چقدر خوش اخلاقه وااای عاشقشم معصومانه نگاهم میکنه اشکاش سرازیر میشه میگه بام باش کمکم کن دلم براش میسوزه البته وضعه مالیمون عالیه و اهل کار و زندگیه

هر راهی که بگید رفتم دیگه خستم خیلی هم لاغر شده ولی خدارو شکر خوشکله والا افتضاح میشد

خشگلیشم ب مرور زمان ازبین میره 

فقط دنبال زندگیت باش عزیزم نزار زندگیت مثل زندگی مادر من تباه بشه بخدادلم برا مامانم میسوزه ک داره بایک مرد معتاد سر میکنه

2740
عزیزم کاش میدونستی که شوهرم چقدر خوش اخلاقه وااای عاشقشم معصومانه نگاهم میکنه اشکاش سرازیر میشه میگه ...

من یاکس دیگه نمیتونیم برا زندگیت تصمیم بگیریم خودت هرطور صلاح میدونی خمون کار رو بکن اما بهت میگم به امید ترک کردنش نباش

شوهرمم مرتبو تمیز و آقاست ولی دوست داره ترک کنه 

خب خداروشکر که هست...

قدم اول این هست که دز مصرفش رو ثابت نگه داری ...

اگه همینجوری  بره کم کم بالا دیگه خیلی چیزارو جفتتون از دست میدین...به نظرم فعلا تلاش کن تا دز مصرفش رو ثابت نگه داری...بعد یک مدت کمترش کنی یکم...

در ضمن ، ورزش هوازی رو باید حتما تو برنامه بزاری....

یک مثال میزنم واست...

معتادها مثل چاق ها میمیونن...هر دوشون دوست دارن ترک کنن..یکی غذا و یکی مواد.

چه بسیار جاق هایی که با بدختی ۲۰ کیلو کم کردن اما باز تا یکم به سمت غذا رفتن چاقتر هم شدن...

واسه همین میگم اگه بتونه مثل شوهر عمه من کنترل کنه ترکم نکرد نکرد...فقط اوج نگیرا

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم