2737
2739

سلام شبتون عالی بچه ها یه سوال دارم آبریزشه کیسه آب چطوریه؟ من الان از پیاده روی اومدم احساس کردم خیس شدم دیشبم همین حسو داشتم ولی نمی دونم ماله کیسه آبه یا نه😦

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

کیسه آب من جوری پاره شد که انگار دریچه سد رو باز کردن.تا سوار ماشین بشم سه بار لباس عوض کردم.

اما شما اگه شک داری به کیسه آب.دراز بکش خودت و شل کن .چند تا سرفه کن اگه خیس شدی احتمال کیسه آب زیاده

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

برا من جوری پاره شد که ملافه خیس شد و شر شر می رفت یه لباس بزرگ گذاشتم زیر پام باز خیس شد. اگه شک  داری سوراخ شده زنگ بزن دکترت یا اوورژانس راهماییت می کنه . اگه وقت زایمانت نیس می گه چی کنی کا ترمیم بشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیسه آب من جوری پاره شد که انگار دریچه سد رو باز کردن.تا سوار ماشین بشم سه بار لباس عوض کردم. اما ش ...

وای شاداب جون خیلی استرس دارم اون هفته تکوناش کم شده بود رفتم بیمارستان سونو  دادم کفت آب دوره بچه کم شده ولی دکترم گفت برو خونه و پیاده روی کن هر موقع دردت گرفت بیا از اون موقع تاحالا همش تو استرسم😢

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
2728
برا من جوری پاره شد که ملافه خیس شد و شر شر می رفت یه لباس بزرگ گذاشتم زیر پام باز خیس شد. اگه شک &n ...

الان دو روزه رفتم هفته ی سی و نه سه شبه از پیاده روی که میام حس میکنم خیس میشم اما زیاد نیس اون هفته سونو دادم گفت آب دورش کم شده

وای شاداب جون خیلی استرس دارم اون هفته تکوناش کم شده بود رفتم بیمارستان سونو  دادم کفت آب دوره ...

پیاده روی خیلی تاثیر داره .من هفته آخر روزی سه ساعت راه میرفتم و سی و نه هفته زایمان کردم

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
پیاده روی خیلی تاثیر داره .من هفته آخر روزی سه ساعت راه میرفتم و سی و نه هفته زایمان کردم

من انقد ورم کردم که آخره شبا نیم ساعت یه ساعت به زور میتونم پیاده برم

2738
دكترم بمن گفت اب كيسه مثله اب معمولى ميمونه نه رنگ داره نه بوى خاصى داره . من چند بار پشت ...

نمی دونم واقعا گیج شدم از وقتی هم سونو دادم استرسم بیشتر شده

نمی دونم واقعا گیج شدم از وقتی هم سونو دادم استرسم بیشتر شده

کیسه آب نیست عزیزم اخراشی و ترشحاتت زیاد شده برامن که سوراخ شد اولش یه عالمه باهم اومد بعدشم جوری بود که نوار بهداشتی میذاشتم توشم رگه های خون بود

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
کیسه آب نیست عزیزم اخراشی و ترشحاتت زیاد شده برامن که سوراخ شد اولش یه عالمه باهم اومد بعدشم جوری بو ...

آخه مثل آب بود 

عزیزم همین روزا زایمان میکنی وقتی ترشحات زیاد میشن دهانه رحمم کم کم شل میشه تا باز شه

انشاالله امید به خدا واقعا خیلی این استرسای ماه آخر بده من حتی شبا هم خوابم نمیبره