2737
2734
عنوان

علت تیر کشیدن سینه ها

9497 بازدید | 20 پست

سلام دوستان امروز روز 2۱ سیکلمه به شدت سینه هام تیر می کشه الان نوک سینه شروع کرد به تیر کشیدن انگار از نوکش سوزن فرو می کردن خیلی بد بود سه روز قبل هم به شدت تخمدانهام درد می کرد تو اقدام چه کار کنم برم دکتر یا به خاطر ادامه یه خورده نگران شدم چون انگار داره بدتر میشه

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

نگران نباش کلا تو اقدام آدم همه چی تجربه میکنه😂😂😂

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من تازه فهمیدم باردارم. ینی سینه هام دارن میترکن از درررد. حتی نمیتونم شبا راحت بخابم😣

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
دارومصرف کردی یامیکنی؟؟؟؟

نه چیزی استفاده نمی کنم همون فولیک اسیده

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
2740
من تازه فهمیدم باردارم. ینی سینه هام دارن میترکن از درررد. حتی نمیتونم شبا راحت بخابم😣

برای شما درده یا تیر کشیدن و سوزش ؟

انشااله اقدامت جواب داده

می تونه مربوط باشه ؟  آخه درد مداوم نیست تیر کشیدنه 

کسی اطلاعاتی نداره الان همسرم گیر داده بود بریم دکتر گفتم بذار بعد پری ؟

اقدام کلا یعنی گیجی سردرگمی بلاتکلیفی 😠😠😠

2706