2733
2739
من خمیرشو خودم درست میکنم، هم تو روغن میشه سرخ کرد هم تو فر اصلام سفت نمیشه!! ولی اونسری که باخمیر ...

اولين باره ميشنوم ك بربري خراب كنه پيراشكي رو

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
اولين باره ميشنوم ك بربري خراب كنه پيراشكي رو

ظاهرش خیلی خوب بوداااا، نه موقع پیچیدن خمیرش پاره شد نه چیزی، قشنگ مناسب مهمونی بود، ولی خب.....😑

منتظر معجزه خدام !! دعا کنید برام لطفاااا........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظاهرش خیلی خوب بوداااا، نه موقع پیچیدن خمیرش پاره شد نه چیزی، قشنگ مناسب مهمونی بود، ولی خب.....😑

شايد همير نونواتون خوب نبود🤔😂اخه من معمولا ميريم مسافرت واس تو راه ميپزمش 

هيچيش نميشه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
شايد همير نونواتون خوب نبود🤔😂اخه من معمولا ميريم مسافرت واس تو راه ميپزمش  هيچيش نميشه

آره راس میگی، شااااایددد.....

منتظر معجزه خدام !! دعا کنید برام لطفاااا........
2742
از قنادی باید بگیرم 

نه سوپر مارکت.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
خانومی  میشه بگی  هر چونه خمیر بربری  چنتا  پیراشکی میشه؟  باید سرخ بشه یا ...

عزيزم بستگي داره بخواي چ سايزي درست بكني 

يكبار امتحاني ي شونه بگير درست بكن سايزي ك ميخواي قلق دستت مياد

2740