2733
2734

خیلی ساله درگیرشم کلی دکتر رفتم فایده ای نداشت تقریبا اکثر جاهای بدنم درگیرشه😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من نمیتونم عکس بذارم وگرنه عکس پماد دست ساز برات میذاشتم از یه متخصص فوق العاده که متاسفانه فوت شد اما همین دارو برای همسرم فوق العاده بود

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).

من دستام یه مدت خشک میشد هر جا میرفم میگفتن اگزماست یه ۶ ۷ سالی درگیرش بود ولی بعد یه مدت خودم فهمیدم اگزمایی در کار نیست دستام به دستکش حساسیت میداد الانم دستکش میپوشم چند بار مثل همون میشه شمام ببینین همچین چیزی نباشا

یه چیز جالب بگم

منم اگزما داشتم میرفتم زیر نور خورشید دستام اگزما میزد وحشتناک خارش داشت بعدم تاول میشد و بعدم خشک میشد

کلا مصیبت بود و درمانی نداشت

جالبه بگم باردار شدم زایمان کردم دیگه بعد زایمان خوب شد😶

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

شما پوستتون دچار غلبه خشکی شده

علت نتیجه نگرفتنون اینه که از مزاج بدنتون خبر ندارین

مشکلات پوستی باید رعایت سبک زندگی داشته باشه

وحتی پسوریازیس هم درمان داره

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

از دوران بلوغ درگیرش شدم 

چندتا دکتر عوض کردم 

پماد و کرمای دستساز مختلف تا استفاده کنی نرماله بعد از قطع بازم برمیگرده 

بعد از ۷ ۸ سال درمان خسته شدم واقعااا 

دیگ پذیرفتنش 

بعضی وقتا خارش و خشکیش ب حدی اذیتم میکنه 

آرزومه فقط ی پوست نرمال داشتم

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
یه چیز جالب بگم منم اگزما داشتم میرفتم زیر نور خورشید دستام اگزما میزد وحشتناک خارش داشت بعدم تا ...

بله چون عامل اصلی اگزما بیشتر به مزاج برمبگزده 

من فوق العاده مزاجم گرم و خشک هست

معمولا خانم ها بعد ازدواج و بارداری طبعشون سزد میشه برای همونه