2733
2734
عنوان

فرش جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 68 پست
فرش با دختره.داره بهت لطف میکنه پولشو میده البته نمدونم رسم شما چیه شیراز که فقط پسر تلوزیون میخره.ب ...

اره ماهم استان فارس هستیم.مادوتافرش دوازده متری و یک قالیچه واسه اتاق خاب.شوهرمم یک فرش دوازده متری و تی وی.والسلام

خب به شوهرت بگو اون فرش برای زندگی خودمونه. مادر پدرم اصلا وظیفه ندارن که اینقد جهاز بدن. حالا که لط ...

والا پرروان همین ک خریدبم گف ۹ متری با منه 

منم روم نشد چیزی بگم بعد ک با مامانم حرف میزدم گف بگو پول فرش باید نصف شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی شما رو جهیزیت بهت نمیخان فرش بدن؟من همه چی بهم دادن ی فرش دوازده متری هم مامانم گرفت.شوهرمم دوتا ...

عزیزم مامانم سه تا فرشی ک خریدیمو میگه پولشو نصف کنیم 

اصلا چرا مردا راجع به جهیزیه نظر میدن😥😥😥😥🤐ایییییییش

برا تک تک وسیله هام دست گذاشت رو گرونترینا برا تلویزیون ک خودش قرار بود بخره دست میذاشت رو ارزوناو بدردنخورا 

والا پرروان همین ک خریدبم گف ۹ متری با منه  منم روم نشد چیزی بگم بعد ک با مامانم حرف میزدم گف ...

قیمتاش چقده؟؟  ۹_ متری. دو. دوتا شش متری؟؟

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2740
یدونه تلویزیون فقط

راستش برا برا منم تی وی و میز تی وی و بوفه رو خریدن و یه فرش واسه راهرو و پارچه لحاف و تشک . 

به نظرم باید از قبل سر اینا توافق میکردین 

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
این رسم شماس برا ما اینجوری نبودهه

رسم ما فقط ۲ تا ۶ یا یدونه ۱۲ هست والسلام 

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
ما که دوتا ۹متری و دوتا قایچه و دوتا۴متری و ی ۱۲متری گرفتیم ولی من فقط یکیشو دادم پولشو...نمیشه که م ...

خونه ک داره اما قرار نیس ما همه رو بدیم اخه دلم برا خونوادم میسوزه خیلی همه چی گرون شده 

چقد کم

ما مشهدیم داماد دو تخته فرش

اجاق گاز

سرویس چوب کامل

تی وی

یخچال

رو میگیره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره ماهم استان فارس هستیم.مادوتافرش دوازده متری و یک قالیچه واسه اتاق خاب.شوهرمم یک فرش دوازده متری ...

اره قدیم قدیما پسرا ضبط هم داشتن خخخ البته مال دوره مجردیشون با کلی نوار خخخ

2706