2733
2734

مای بی بی سایز 4، بسته فک کنم 32 یا 34 عددی، 25 تومن 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما خانوما حدودا تو روز چندتا پوشک استفاده بچتون میشه؟

تقریباً سه تا بود. 

دو هفته پیش، دخترمو از پوشک گرفتم 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2731

والا من دیشب رفتم پوشک بخرم

مولفیکس ۲۴ تایی شده ۷۸۰۰۰

مای بیبی ۲۸ تایی شده ۵۷ یا ۶۰ هزار تومن

کانفی بیبی هم ۵۵ هزار بود

خلاصه یه مرسی از خرید قبلیش داشت که گرفتم ۳۸ تاییه و شد ۳۷ تومن.

از امروز صبحم پوشکش نکردم که از جیش بگیرمش.چون واقعا دیگه نمیشه پوشک خرید

من ۱۴ تاییشو خریدم ۱۱۰۰۰ همین امروز

من دو هفته پیش 9500 گرفتم 

خدارو شکر .چند وقت باهاش کار کردین یاد گرفت؟ و چند ماهشه؟

دو روز اول سخت بود بعدش دیگه خدا رو شکر سریع یاد گرفت. 

الان دو سال و دو ماهشه 

پسر من ۱۴ ماهشه .گاهی روزی شش تا میشه .خیلی کارخرابی میکنه  . بیشتر خونه مامانمه ، مامانم اگه اجازه بدم هر یه ساعت میخاد عوص کنه پوشکشو میگه بچه گناه داره تو هوای گرم  فکر جیب ما رو نمیکنه  میگه خسیسین  

مای بیبی خیلی خوبه  پشتش بلنده ،نم نمیده اما مولفیکس پشتش کوتاست

مای بیبی دخترونه پسرونه داره؟

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾

مای بی بی جدیدا خیلی مضخرف شده پرز پرز میشه نمدونم چرا🤔🤔مولفیکس خوبه آویزون نمیشه بارلی هم بد نیست یه بار گرفتم

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
2706