2737
2734
خیلی فرق نمیکنه مارک پوشک .

نه فرق میکنه من 4یا 5 مارکو امتحان کردم، هیچ کدوم به خوبی مای بی بی نبود. بچه خیلی توش راحت بود و سایزش خوب وکش خوب و...

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
مای بیبی دخترونه پسرونه داره؟

نچ من که ندیدم این همه خریدم😂😂

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من دیشب رفتم پوشک بخرم مولفیکس ۲۴ تایی شده ۷۸۰۰۰ مای بیبی ۲۸ تایی شده ۵۷ یا ۶۰ هزار تومن کان ...

ما که تازه اولیشیم چه کنیم اخه😞😞😞

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2731

من هر چهار پنج ساعت عوض میکنم پی پی هم که همون لحظه روزی پنج شش تا میشه حدودا😑

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
مای بی بی سایز 4، بسته فک کنم 32 یا 34 عددی، 25 تومن 

از کجاااااا،من میخرم 33

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
همین مارک مولفیکس معمولیاش سریع اویزون میشه .اما سه بعدیاش خ خوبه

خب چنده سه بعدیاش؟لابد خیلی گرونه😐

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾
2740
دخترم یک سالش میشه ازپوشک گرفتش؟

شوخی میکنی دیگه

تا 2ونیم الی 3سال ادامه داره

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
دخترم یک سالش میشه ازپوشک گرفتش؟

نه نه اصلا نگیر الان بچه ضربه میخوره دوسال به بعد..

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾
خواهرشوهرم هربارمیگه من بچم یک سالگی ازپوشک گرفتم توم بگیر

اصلا این کارو نکن.هر چیزی ی سنی داره،2سالو نیم به بالا میشه بگیریش از پوشک

دوستان مای بیبی برای نوزاد تازه متولد شده سایز یک روباید گرفت؟چند بسته سایز یک لازمش میشه تا برسه به سایز دو؟میخوام برم از الان بخرم

دوستان مای بیبی برای نوزاد تازه متولد شده سایز یک روباید گرفت؟چند بسته سایز یک لازمش میشه تا برسه به ...

من دوتا خریدم سایز یک.البته پسرم 3300بود وزنش

2706