2733
2734

سلام

سوالم اینه:من اگر سال اینده یک پیج فروش بدلی جات جدید و متفاوت با قیمت کمتر از جاهای دیگه و با کیفیت بالا و دست ساز درست کنم با توجه به شرایط اقتصادی الان، که این کالاهایی که من میخوام بفروشم آنچنان هم ضروری نیست.

تعداد رای : 23
نظرسنجی
سود میکنی
13
56%
ضرر میکنی
10
43%

من چند سال پیش تو یه پاساژ خوب داشتم جمع کردم

عزیزم با احتیاط برو جلو

ان شالله موفق شی🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه تولیدی ها دارن به مرور جمع میکنن...مردم اول دنبال کالاهای ضروری هستن برای زندگیشون ..ریسکه 

آره درسته.ولی خیلی دوست دارم اینکارو.به رشتم هم اصلا ربطی نداره...

2738
ممنون😍

خواهش میکنم‌عزیزم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

نمیدوووووونم

هم دست توش زیاده هم به قول خودت ضروری نیس

ولی خیلیاااا هم دیدم خیلیییی میخرن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2706