2737
2739
عنوان

راهنمایی خرید پلوپز

1969 بازدید | 32 پست

میخوام پارس خزر بخرم آخه خیلیا راضین. فقط نمیدونم کدوم مدل بهتره. اون مدل که آرامپز پلوپز باهمه خوبه؟ ته دیگ خوب درمیاره؟

یا از اون مدل تفال سفید بخرم که فقط پلوپزه و چند رنگ ته دیگ داره

میخوام هشت نفره بخرم واسه چند نفر میشه پلو درست کرد توش؟؟؟

خدای مهربونم به همه منتظرا نینی بده لطفا😍

من اینو پلویز خوندم🤣🤣🤣

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من مدل کاخلر خریدم 24 کار انجام میده . اما من تا حالا توش پلو و کیک درست کردم . ولی خیلی ازش راضیم . برق هم کم مصرف میکنه

اهای تویی که مرا دور میزنی , زمین گرد است , فردا به خودم میرسی , آنگاه حال و روزت دیدنیست ....

من ازون مدل اولی دارم کارش خوبه

دیگه نمیدونم جدیدا چطورن

درنورد سایزشم کمتر از اون چیزی که گفتن ظرفیت دارن

مثلا ۱۰ نفره معمولا ۸ پیمانه برنج جا میگیره

گروه قرمز❤️ وزن 
2738
من ازین مدل دارم کارش خوبه دیگه نمیدونم جدیدا چطورن درنورد سایزشم کمتر از اون چیزی که گفتن ظرفی ...

کدوم عزیزم اولی دومی یا سومی. سه تا عکسه

ته دیگشم خوبه؟

همين كه عكسش رو گذاشتى عاليه من يه دونفره دارم هميشه استفاده ميكنم و واقعاً براى دونفره نه بيشتر

سه تا عکسه کدوم؟؟؟ اولی دومی سومی

میگم از دیجی کالا هم نخرید چون خیلی قیمتاش نسبت به بیرون گرونتره . حتی من ی فیلم دیدم که رسما کلاهبرداری کرده بود دیجی کالا . 

اهای تویی که مرا دور میزنی , زمین گرد است , فردا به خودم میرسی , آنگاه حال و روزت دیدنیست ....
2706