2733
2734

بچه ها از روزمرگی خسته شدم کم کم میترسم افسردگی بگیرم بچه هم ندارم سرمو باهاش گرم کنم صبح تا شب تو این خونه تنهام

لطفا بگین برنامتون چیه برای هفت روز هفته؟

چیکارا میکنید که حوصلتون سر نره؟

اونایی که کسب در آمد دارن شغلشون چیه؟

کارای خونتون رو چطور انجام میدید چه غذاها و دسر ها و... درست میکنید

خلاصه همه چی در مورد یک زن عالی

ممنون میشم نظر بدید همه استفاده کنن

وای عین من شوهرم نه میذاره برم سرکار نه ادامه تحصیل انقدر کسل شدم خونم بهم ریختس تا 1 ظهرخوابم همش ...

حداقل یه باشگاه برو

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عین من شوهرم نه میذاره برم سرکار نه ادامه تحصیل انقدر کسل شدم خونم بهم ریختس تا 1 ظهرخوابم همش ...

منم عین توام انقدر میخوابم میگم اخه بیدار شدم چیکار کنم

2731
منم عین توام انقدر میخوابم میگم اخه بیدار شدم چیکار کنم

خیلی بده سیستم بدن بهم میریزه حتی دیگه ذوق حاملگی هم ندارم میگم ک چی بشه 

دوستام همش تو رفت امدن

بخدا امروز بعد 2هفته خونمو جارو زدم 

پسرم❤👦

من معمولا یه روز تو هفته خونه رو تمیز میکنم اساسی گردگیری و جارو و کابینتا سرویسارو میشورم ملافه هارو چک میکنم کشو هارو مرتب میکنم لباسارو اتو میکنم تو طول هفته هم اگه نیاز باشه تمیز میکنم

بعضی وقتا کیک های مختلف درست میکنم میزارم تو یخچال برای عصرونه شوهرم خیلی دوست داره با چایی یا شیر

عاشق آشپزیم همش تو نت دنبال غذاهای جدیدم و امتحانشون میکنم قبلا باشگاه هم میرفتم الان بچه۱۰ماهه دارم نمیتونم

پنج شنبه ها اکثرا یا مهمونیم یا مهمون داریم جمعه ها هم میریم بیرون بعدظهر

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙
انقدر این چند ماهه چک داریم ک کلاس و... نمیتونم برم ماه قبل شوهرم چک داشت میخواست گوشیش بفروشه دلم ...

حداقل یکساعت پیاده روی بروبه فکرخودت باش افسرده میشی 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
من معمولا یه روز تو هفته خونه رو تمیز میکنم اساسی گردگیری و جارو و کابینتا سرویسارو میشورم ملافه هار ...

مرسی کدبانو که این همه مطالب خوبو در اختیار ماها هم قرار داد

خب چون فعالیت داری من الان شوهرم سرکاره شبام 8میاد خستس عملن پوسیدم تو خونه

متاسفانه شوهرم بیکاره و در حال حاضر با ماشینش کار میکنه

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙