2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای رفرنس مقاله های مرتبط با موضوعتو پیدا کن. اخر مقاله ها رفرنسارو ببین. یه سری منابع هستن که تقریبن تو همه مقاله های مشابه تکرار میشن میتونی ازشون استفاده کنی. اگزم منظور سرچ و دانلود مقاله اس کافیه تو گوگل سرچ کنی سایتای رایگان فارسی زیادن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2728

میخوام یک متن از جزوه کلاسی یکی از اساتید درون متن پایین نامم قرار بدم. ارجاع درون متنیش چطور میشه?توی منابع آخر پایان نامه هم چطور باید رفرنس داد?

استاد واعظی درس انسان طبیعت معماری پاییز ۹۶.

نمیدونم چطور باید نوشت جزوه واسه دوستم بوده من سر کلاس ایشوت نبودم

2738
میخوام یک متن از جزوه کلاسی یکی از اساتید درون متن پایین نامم قرار بدم. ارجاع درون متنیش چطور میشه?ت ...

بعید میدونم جزوه معتبر باشه واسه رفرنس دهی

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

باید حتما مقاله چاپ شده در ژورنالهای معتبر یا کتاب یا پایان نامه باشه، یا تحلیل خودت

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
میخوام یک متن از جزوه کلاسی یکی از اساتید درون متن پایین نامم قرار بدم. ارجاع درون متنیش چطور میشه?ت ...

اگه رشته ات انگلیسی بود منبع معرفی میکردم. متاسفانه از رفرنس دهی فارسی اطلاع ندارم. ولی قطعن منابعی هس که نحوه رفرنس دهی رو توضیح بده. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

همونطوری که نوشتی خودت تو منابعت بیار، فقط بجای استاد واعظی باید اسم کاملشو بنویسی 

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2706