2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرم تو مجردیش زمین خریده بود تو حاشیه شهر

بعد از عقد تونستیم با یه بنگاه معاملاتی طاق بزنیم 

زمین بدیم با پول نقد و چک و اینا که خونه بگیریم

خونم کوچیکه از مامانمینا هم دور شدم اما خب خونه خودمونه دیگه 

75 متریه و نوسازه 

شکر

ایشالله همه صاحب خونه بشین عزیزان

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

خونه خیلی خوووب داریم ولی هم ماشین من و هم همسرم زیاد خوب نیست. انشالله بتونیم پس انداز کنیم ماشین هامون رو عوض کنیم. 

ما برای پس انداز همیشه اول وام می گیریم با قسطهای سنگین! 

وام رو میزاریم بانک تا سودش هم بیاد روش. بعد هر ماه مختصری هم روش میزاریم. وقتی به جایی رسید که بتونیم قبلی رو بفروشیم و با این پولها نو بخریم دیگه اقدام می کنیم حالا خونه یا ماشین یا هر چیز دیگه 

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
خونه که خیلی گرون شده تقریبا دو برابر نسبت به سال گذشته

مگه شما کجایین؟

اینجا فقط اپارتمان گرون شده خونه ویلایی چندسال ساخت بالا نرفته.افتم کرده.داداشم اپارتمانشو فروخت یه ویلایی گرفت.پارسال اصلا فکرشم نمیکرد این خونه را بتونه بخره. همسایمونم خونشو که پارسال میگفت 400 امسال350 فروخت

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

ماشین رو شوهرم داشت و خونه هدیه عروسی پدر و مادر من بود منتها به دلایلی فعلا استفاده ای برا ما نداره

امسال بعد کلی سیو کردن خواستیم خونه بخریم که به لطف مسءولین جمهوری اسلامی با انفجار قیمتها رو برو شدیم و کلا دیگه امیدی به خرید خونه نداریم...

مگه اینکه کلا هیچی غذا نخوریم شاید ظرف صد سال آینده بتونیم بخریم...

....Ever since I lost hope, I live much more happier
2706