2752
2734
عنوان

کیا اینجوری اند؟؟فقط دوروز تا فهمیدن بارداری/پری شدن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 33 پست
به نظرم کار خدا اینجوریه که وقتی بخواد میشه...شاید همین ماه خدا بخواد و بارداربشی عزیزم من که امیدو ...

من امیدی ندارم هر سری با کلی امید تهش ناامیدی میشه

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
وای مگه الان نشون میده؟ دوروز تا پری مونده آخه قبلا اصلا داغ نمیشدم...همه ش میگفتم کولرو خاموش کنی ...

من خودم زمانی که میخوام پریود شم گُر میگیرم و این علائم متغیره یک ماه با یه علائم دیگه میشم اما بهر حال صبر کن تا دو روز و اگه پریود نشدی برو آزمایش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امیدی ندارم هر سری با کلی امید تهش ناامیدی میشه

امیدتو از دست بدی که کار درست نمیشه

یا کلا باید بیخیال بشی...یا انیدتو از دست ندی تد انرژیهات کم نشه

سخته ها خودم میدونم ولی خودمون باید به خودمون امید بدیم

هرکسی یک دلبرِ جانانه دارد...من تو را❤

[QUOTE=66776336]ای جان دقیقا کی به گرما حساس شدی؟ من هنوز مونده به پری عادیه این گر گرفتن؟![/QUOTE

یه ماهی میشه اینجوری شدم

انشالله ک شماهم بارداری

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2731
من خودم زمانی که میخوام پریود شم گُر میگیرم و این علائم متغیره یک ماه با یه علائم دیگه میشم اما بهر ...

اها

مگه این روزها میگذرن آخه

کاش دیگه مثبت باشه...😀

[QUOTE=66776336]ای جان دقیقا کی به گرما حساس شدی؟ من هنوز مونده به پری عادیه این گر گرفتن؟![/QUOTE ...

خدا کنه

چون هیچوقت گر گرفتنو نداشتم واقعا برام تعجب اور بود

یعنی از وقتی فهمیدی بارداری گر گرفته بودی درسته؟

امیدوارم هر چی میخوای همون بشه اگه نشد هم ناامید نباش .

مرسی عزیزم

سعی م اینه ناامید نشم

خدا کمک کنه

مرسی واسه دلداری😘

خدا کنه چون هیچوقت گر گرفتنو نداشتم واقعا برام تعجب اور بود یعنی از وقتی فهمیدی بارداری گر گرفته ب ...

آره دیگ تقریبا

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

چند روز گذشته از امپولتون؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دقیقا ۱۴ روز

پس بیبی چک بزار دیگه🤗🤗 انشالله مثبت باشه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دقیقا ۱۴ روز

وقتی امپول میزنی موعد پریود میشه ۱۴ تا ۱۷ روز بعد از امپول

وقتی امپول میزنی موعد پریود میشه ۱۴ تا ۱۷ روز بعد از امپول

وای قلبم نمیکشه اگه مثبت با۰شه😢

مخصوصا که شوهرمم ماموریته فرداشب میاد

وای قلبم نمیکشه اگه مثبت با۰شه😢 مخصوصا که شوهرمم ماموریته فرداشب میاد

ان‌شالله مثبته عزیز😀😀😀