2737
2739
عنوان

شوهرم میگه مهریه ات را ببخش

555 بازدید | 42 پست

تا حالا چندبار این حرفو زده 

من ناراحت میشم احساس میکنم بهم بی اعتماده

من باید اونی بشم که میخوام, چون یه بار بیشتر زندگی نمیکنم, خدایا خودت کمکم کن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهر منم هزار بار گفته ،منم خندیدم و گفتم عمرا، البته هزار بار هم گفته بهت میدم همه شو هیچی هم نداده ...

چقدره؟

من باید اونی بشم که میخوام, چون یه بار بیشتر زندگی نمیکنم, خدایا خودت کمکم کن...

یه بار جدی باهاش دعوااا کن که دیگه نگه 

یعنی چی مهریه تو ببخش!!! مهریه ات چقدره مگه ؟ 

من خودم یه مدت قفل زده بودم رو شوهرم که حق طلاق بده به من (چون من مهریه ام کمه) اما یه بار دعوا کرد شدید حالا حالاها نمیتونم حرفشو بزنم

2740
یه بار جدی باهاش دعوااا کن که دیگه نگه  یعنی چی مهریه تو ببخش!!! مهریه ات چقدره مگه ؟  ...

214 سکه

اوايل همسر منم همين حرف رو ميزد منم خَر شدم باهاش رفتم محضر خونه خدا پدر محضري رو بيامرزه گفت اقا اين پشتبانه اين دختره فرداي رو بلايي سر شما بياد اين مهريه ميتونه كمك حالش باشه خلاصه كلي حرف بار شوهرم كرد اخرم گفت بايد اجازه پدر خانوم باشه خلاصه اومديم خونه وهمچنان مهريه من سرجاشه وجديدن كه سكه گرون شده دارم با مهريه شوهرم رو تهديد ميكنم

دقیقا چرا باید ببخشی؟ حق طلاق و حضانت داده بهت و نصف اموال به نامت زده؟

نه عزیزم

میگه اینجوری مطمئن میشم دوسم داری و منو میخوای واقعا

دقیقا مشخص کن چرا باید ببخشی؟

والا ب مامانم ک گفتم عصبانی شد گفت همچین کاری نکنی 

منم نمیدونم اون اصرار داره بعدش حتی پول یه سکه  هم نداره

نه عزیزم میگه اینجوری مطمئن میشم دوسم داری و منو میخوای واقعا

بگودلبندم توخونه وماشین زمین یاهرچی که داره بزن به اسمم محبت بینمون بیشترشه من وتونداریم که 

واسه سالم بدنیااومدن نی نی یه صلوات میفرستین😘😘😘خیلی منتظرش بودم 
2706