2733
2734
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 279364 بازدید | 984 پست
بچه ها نظرتون در مورد شیمی درمانی چیه؟ برای سرطان پیشرفته و یک بیمار خیلی ضعیف ارزش داره انجام بشه؟ دکتر گفته ممکنه یه مقدار باعث بهبود موقت بشه ولی با توجه به ضعف شدید جسمی بیمار خودتون تصمیم بگیرید!
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با خوندن این تایپیک داغ دلم تازه شد
من پدرمو ١٠ سال پیش در اثر همین مریضی کوفتی از دست دادم بعد از اون ٢ سال پیش خواهرم گرفتارش شد و ٣ سال تموم زجر کشید اول سینش بود که تخلیه کردن بعد اون یکی سینه و بعد زد به پاش و بعدم به مغز که دیگه درمانی نداشت خیلی عذاب کشید لحظه لحظه زندگی هممون شد زجر و بدبختی ، چند روز پیش دومین سالگردش بود
بعد از اون ، اون یکی خواهرم با درد سینه رفت دکتر و تشخیص سرطان دادن و تخلیه کردن بعدم شیمی درمانی و برق
الان چند روزیه که فهمیدیم زده به کبد و پاش ، دوباره ١٢ جلسه شیمی درمانی
حالم داره از زندگی بهم میخوره، نمیدونم یه خانواده چقدر دیگه تحمل زجر دارن؟؟؟؟ تحمل مریضی و بدبختی
تمام روزای من با بغض و گریه میگذره ، دیگه طاقت نداریم، أصلا نمیدونیم باید چه دعایی بکنیم و از خدا چی بخوایم
فقط میگم خدایاااااااا دیگه بستمونه
خواهرم ٢ تا بچه کوچیک داره
توروخدا واسش دعا کنید
مامانم دیگه تحمل نداره
تو این وضعیت هفته دیگه زایمانمه
با این همه غم.....
Lilypie Pregnancy tickers
زن داداش منم سرطان داشت اما خوشبختانه چون تو مرحله اول متوجه شدن زود تخلیه کردن .خداروشکرکار حتی به شیمی درمانی هم نکشید.

خیلی سخته خدا همه مریضارو شفا بده آمین
**پیش هم بودن اگر دیروزها لطفی نداشت***ارزش دیروز را امروز باور میکنم***
2740
عموی منم سرطان داره.سرطان لنف.ریخته بود به روده و کبدش.یه قسمت از کبدش رو برداشتن توده داخل روده را هم برداشتن منتها چون سرطان لنف هست باید شیمی درمانی بکنه.براش دعا کنین.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

نهال جون خدا بهت صبر بده.می دونم خیلی سخته.ما هم مریضی لاعلاج تو خانواده داریم...گرفتارش هستیم.الان فقط فکر غوره کوچولوت باش که اعصاب خراب چقدر اذیتش میکنه.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

بچه ها بعد مدتها اومدم سر بزنم زنداداش من اوایل برج دو ما رو تنها گذاشتو رفت یه دنیا غم رو خونوادمونه عذاب بدی بودو هست داداشم افسردگی گرفته بچه هاش داغون شدن غم ما رو ول نمیکنه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
کتی جان خداوند به شما و خانواده تان صبر عطا کند و روح زن داداشت شاد باشه. عزیزم من مادربزرگ، دو تا از عمه هایم و نازنین پدرم و عموی مهربونم را در اثر این بیماری از دست داده ام. روح همه رفتگان شاد
بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها. کسی که دروغ نمی گوید، کسی که مهربان و با انصاف است، کسی که از رنج دیگری اندوهگین میشود و با شادی دیگران شاد است، کسی که انسان را، و پرنده را و گیاه را و زمین را محترم میدارد، به مقصد رسیده است... از هر راهی که رفته باشد.
ممنونم بچه ها تجربه تلخی بود ارزو میکنم هر چه زودتر درمانش پیدا بشه تا کسی غم این بدبختی و بلا رو نبینه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2706