2733
2734
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 279553 بازدید | 984 پست
سلام
آراسته جان بهت تسلیت میگم خیلی سخته عزیزم.

بچه ها با نوشته هاتون کلی گریه کردم از خدا خواستم همه مریض ها رو شفا بده .پدر شوهر منم هفته پیش بر اثر سرطان قاعده جمجمه فوت کرد .3 ماه زمان برد .هیچ علامتی تا قبلش نداشت .تو مغازه اش میزنه همه شیشه ها رو میشکنه میبرنش دکتر و براش تشخیص افسردگی میدن .بعد میبینن هی گریه میکننه بی دلیل دکتر میگه یه ام ار آی بده و میبینن تومور بزرگی سرش رو گرفته به اندازه یه پرتقال دکتر ها قطع امید کردن .من و همسرم تا آخرین لحظه امیدمون به خدا بود ولی خواست خدا انگار نبود .حدود 3 هفته آخر به کما رفت و بعد بر اثر ایست قلبی فوت کرد .همسرم خیلی داغونه و من خودم نگرانم که نکنه شوهمر یا بچه ام این سرطان رو داشته باشن چون دختر عموی شوهرم هم قبل پدر شوهرم بر اثر سرطان قاعده جمجمه فوت کرد.

خدا همه مریض ها رو و مریض های سرطانی رو شفا بده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بابامو ٦ ماه پیش بعد٢ سال تلاش مداوم با سرطان ریه مرحله ٤ از دست دادم به عنوان بچه بزرگ نبودنش بار سنگینی رو دوشم گذاشته که روحیه مامان ٤٠ ساله و برادر ١٨ سالمو حفظ کنم. واقعا می پرستیدمش و تلاش و روحیه مثبتش و راه زندگیم قرار می دم، و همون دختری می مونم که مایه دلگرمی و پز دادنش جلوی همه بود. دوستتتتتتتتتتتتتتت دارم بااباااایییی
2731
بابام مدت دو ساله که کم خونی شدید داره . مغز استخوانش دیگه خونسازی نمیکنه .
دکتر گفته بود اگه تا 40 سال رو داشت پیوند مغز استخوان می کردیم اما برای پدر شما که بالای 40 ساله نمیشه .
خلاصه که دکترا گفتن فقط چند ماه دوام میاره
خیلی غم دارم
خیلی غصه دارم
خدا همه بیماران رو شفا بده
آپلود عکس
*خدایا شکرت **همیشه پناهم بودی و هستی ** جز تو پناهی ندارم*
تصاویر
این همه بیمار سرطانی در ایران که تو این سالها مبتلا شدن آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چرا سرطان تو ایران این همه زیاد شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا برای پدر منم دعا کنید
آپلود عکس
تصاویر
خدا به همه بیماران سرطانی شفا عنایت کن
بحق میوه دل ام البنین ((( قمر منیر بنی هاشم))) خدایا شفا عنایت کن .
اللهم صل علی محمد و آل محمد
اللهم صل علی عباس بن علی
یا باب الحوائج ادرکنی .... الغوت الغوث الغوث
آپلود عکس
تصاویر
مرسی عزیزم

مامانم 3 یا 4 روز از تب شدید رنج برد

کاش اونم نمی کشید

خدا پدرت رو حفظ کنه
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
سلام
با خوندن این تاپیک واقعا دلم گرفت.منم تو فامیلامون چند تا سرطانی داشتم و دارم...
من تابستون برای کار پژوهشی می رفتم محک یه دختره اونجا بود از سه ماهگی سرطان داشت یه چشمشو از دست داده بود چند سال بعدشم یه دستشو از شونش قطع کرده بودند .آرزوش این بوده که دکتر بشه ولی وقتی دستشو از دست می ده آرزوش تغییر می کنه می خواست روان شناس شه عزیز دلم .نمی دونید چه بمب روحیه ایی بود ...دلم براش تنگ شد الان .امیدوارم به همه آرزوهاش برسه و هر روز سلامت تر بشه.
هر وقت یادش می افتم از خودم بیزار می شم که چه ناشکری هایی کردم...
خدایا شکرت
لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، و 10000 بار قویتر از شیمی درمانی عمل می کند. چرا ما چیزی درباره آن نمی دانیم؟
اینک شما می توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید ، از طریق اینکه به او بگوئید که آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.
http://www.70ga.ir/userfiles/images/%D9%84%D9%8A%D9%85%D9%88%20%D8%AA%D8%B1%D8%B4.jpg
طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد.
اگرمی توانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید .
بسیاری از مردم دراثر سرطان می میرند درحالیکه این راز همچنان حفظ می شود تا منافع شرکت های داروسازی به خطرنیافتد.
http://www.30a30.ir/portals/30a30.ir/2jcbi83.jpg
لیمو ترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود ، به صورت شربت و یا صور دیگر. جالب ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست ها و تومورهاست . ثابت شده است که این گیاه درمان گر همه انواع سرطان است.همجنین بعنوان یک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب می شود . فشار خون بالا را تنظیم می کند و و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می کند. منبع چنین اطلاعاتی بسیارجالب است ، یکی از بزرگترین تولید کننده های دارو در دنیا . این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که ازسال 1970 انجام شده است نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در 12 نوع سرطان ازجمله سرطان روده ، سینه ، پروستات ، ریه و پانکراس نابود می کند.
cid:3.1648370022@web121705.mail.ne1.yahoo.com

Lilypie Maternity tickers