2737
2734
عنوان

کیا تا حالا از شوهرشون کتک نخوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 88 پست

وا پس این همه تاسپک میزنن میگن زده منو دست و پامو شکسته اینا را کی میده  . 

نکنه خود نی نی سایت میده

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا حالا کتک نخوردم

کلا تو همه چی خداروشکر تفاهم داریم فقط من یکم نسبت ب شوهرم عصبی ترم و همیشه همسرم کوتاه میاد یعنی بعضی وقتا یجوری عصبیش میکنم و حرصش میدم ک با خودم میگم الانه ک بزنه نصفم کنه😂

عزیزم هر موقع دلخوری پیش اومد همون موقع حلش کنین. بدون توهین به همدیگه یا خانواده ها. وقتی دلخوری های کوچیک روی هم انبار میشن مشکل ساز میشن.

شما از خودت شروع کن تا شوهرت یاد بگیره، یه بار وقتی کاری کرد که ناراحت شدی دلخوریت رو بدون توهین بهش بگو. بزار صبور شدن موقع عصبانیت رو از شما یاد بگیره. بعدا بهش بگو اگه میخوای این طرز رفتار من ادامه داشته باشه باید یه رفتار دوطرفه باشه و خودت هم رعایت کنی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2731
وا پس این همه تاسپک میزنن میگن زده منو دست و پامو شکسته اینا را کی میده  .  نکنه خود نی ن ...

شماعنوان زدی کیا کتک نخوردن

کتک نخورده ها اومدن توتاپیکت

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2740
من هفده ساله مزدوجم  تا حالا تو عمرم نديدم مردي زني رو بزنه نه پدر مادرم نه خواهر برادرم نه ه ...

منم . اوایل فکر میکردم همه دروغ میگن.....

مردی اگه زور داره بره مرد بزن نه ی زن بی دفاع

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

یه جوری میگی کتک نخوردین..انگار کتک خوردن عادی ترین کار زندگی روز مره هست

مردی که دست رو زن بلند کنه..ادم نیس..حیوون هم نیست.حیوون اینکارو نمیکنه..

این مرد که نه...این نر بیشرف  رو باید از زندگیتون بندازین بیرون. نه که عادی و راحت راجع به کثافتکاریش حرف  بزنید

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع

منم كتك نزده ولي انصافا كتك زدني ام خيلي رو مخم گاهي🤣🤣🤣🤣

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه

من نخوردم اما بخدا 4 برابر من قد و هیکل داره اصلا جرات نمیکنم کار به اونجا بکشه بازی با دم شیره.دوما همیشه میگه زن و باید با پول و زبون زد نه با دست  

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2706