2733
2739
عنوان

کیا تا حالا از شوهرشون کتک نخوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یکبار کتک بدی خوردم ولی خودمم میزدما

مقصر هم صد در صد خودم بودم

حالا تو این گیری ویری کتک و جیغ و داد من گیر داده بود که بگو ببخشید 

اولین و اخرین بار بود . بعدش دیگه دوتامون همدیگه رو ناراحت نکردیم

به حدی هیچی برام مهم نیست که اگر مشکلی باهام دارین خودتون حلش کنین ! 🚶🚶
من تا حالا کتک نخوردم کلا تو همه چی خداروشکر تفاهم داریم فقط من یکم نسبت ب شوهرم عصبی ترم و همیشه ه ...

اره منم پیش خودم میگم الان دیگه مستحق له شدنم ولی اون فقط دندوناشو رو هم فشارمیده

2738
وا پس این همه تاسپک میزنن میگن زده منو دست و پامو شکسته اینا را کی میده  .  نکنه خود نی ن ...

باور نکن ادمی که کتک خورده بیاد تاپیک بزنه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من با اینکه متاسفانه خودم تجربه ی کتک خوردن دارم و شوهرم روان سالمی نداره ولی اطرافم خیلی کم میبینم مثلا همه دوستام با شوهراشون اوکی هستن یا حتی برادرشوهرام خیلی جنتلمنن و دست بلند نمیکنن.خداروشکر آمار خشونت خانگی خیلی کمتر شده.

رونده باش...امید هیچ معجزی ز مرده نیست...
وا پس این همه تاسپک میزنن میگن زده منو دست و پامو شکسته اینا را کی میده  .  نکنه خود نی ن ...

خب شما گفتی کیا کتک نخوردن از شوهرشون

هر کی اینجاس خب کتک نخورده

تاپیک بزنی کیا کتک خوردن همونا میان

تعجب نداره که 

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

شوهرم یه بار چار سال پیش زد تو صورتم😐 عقد بودیم

دو هفته تمام از بزرگ فامیلشون تا بچه پنج سالشون اومدن التماس گفتم فقط طلاق، این الان میزنه بعد معلومه میخواد چیکار کنه، حتی مامان بابام میگفتن کوتاه بیا از مامان بابامم قهر کردم وسایلام جمع کردم رفتم خونه بابابزرگم، به هزار تعهد و قول و غلط کردم برگشتم، دیگه سطح دستش از سطحی که من هستم بالاتر نرفته😁😁

خانما لطفا جدی رفتار کنین و رو ندین تو این زمینه چون واقعت صدمه جسمیش یه طرف غرورت که داغون میشه یه طرف

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

هههه موضوع رو بد زدي

اگه جور ديگه مطرح ميكردي حوابا فرق داره

بعدم هميشه نفرات اول بگن كتك خوردم بقيه هم خوردن بگهزخيانت ديدم بقيه ديدن!!! هر چي نفرات اول بگن بقيه نظرات ب اون سمت هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706