2737
2739
عنوان

وزن نی نی هفته ۲۸ 😓😓😓😓

182 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها میخواستم بدونم وزن نینیتون تو هفته۲۸ چقدر بود ماله من۱۱۵۲ کیلو گرمه احساس میکنم کمه میخوام لیدی میل بخورم ضررنداره؟؟؟؟

میشه واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات بفرستین 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بخدا خیلی خوبه نمیخوام امید الکی بدم

من ۲۷ هفتمه سونو ندادم ولی رنج نرمال وزن تو هفته ۲۸ بین ۹۰۰ تا ۱ کیلو هست

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2740
نه خوبه چیزی احتیاج نداری بخوری میخوای چقدرباشه ۳ کیلو

اخه تو نی نی سایت خوندم ماله همه یا۱۳۰۰ کیلو بود یا۱۴۰۰ اینا

میشه واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات بفرستین 😘😘😘

ببخشید استارتر جان سونو هفته ۲۸ خودتون خواستین بدین یا دکتر واستون نوشت؟

چون ب من گفت فقط آزمایش قند داری

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
اخه تو نی نی سایت خوندم ماله همه یا۱۳۰۰ کیلو بود یا۱۴۰۰ اینا

وزن نی نیت عالیه الان ولی اگه دوس داری بیشتر بشه سعی کن ماهیچه و دلستر و بستنی زیاد بخور

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
2706