2752
2734
عنوان

وزن نی نی هفته ۲۸ 😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید استارتر جان سونو هفته ۲۸ خودتون خواستین بدین یا دکتر واستون نوشت؟ چون ب من گفت فقط آزمایش قن ...

نه عزیزم دکتر نوشت بعد اینکه ازمایش قند خون دادم نوشت.. معمولا واسه وزن جنین ورشدش مینویسن

میشه واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات بفرستین 😘😘😘
 وزن نی نیت عالیه الان ولی اگه دوس داری بیشتر بشه سعی کن ماهیچه و دلستر و بستنی زیاد بخور

یعنی تاثیر داره

میشه واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات بفرستین 😘😘😘
2731
نه عزیزم دکتر نوشت بعد اینکه ازمایش قند خون دادم نوشت.. معمولا واسه وزن جنین ورشدش مینویسن

ایشالا ب سلامتی نی نیتون دنیا بیاد😍😍😍😍😍

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

عزیزم منم بچهام تو این هفته یکی ۱۱۰۰ یکی ۱۰۵۰ بود چون زایمان زودرس دارم و نهایتا بایدهفته ۳۶ زایمان کنم لیدی میل خوردم هنوز نرفتم ببینم چقدر اضافه شدن ولی دکتر گفت وزنشون خوبه 

خب شما باید نظر دکترتو بپرسی کمه یا ن! و همچنین دکترت باید بگه چیز اضافه ای باید بخوری یا ن....من داخل ۳۰ بودم وزن ۱۰۵۰ بود!!! دکترم مشکوک به جفت شد برام سونو داپلر نوشت دو روز بعدش رفتم داپلر گفت ۱۴۵۰! و جفت و بندناف هم اوکی بود با این حال دکترم گفت گالاکتومید روزی یکی دو لیوان بخور...ولی از وزن راضی بود

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود