2733
2734
عنوان

معجون دوسین برای بارداری

38629 بازدید | 78 پست

سلام خانوما من پریودی هام نامنظمه ازمایش و سونو هم دادم گف مشکل نداری الان 10 ماهه تو اقدامم باردار نشدم.  

تو نی نی سایت خوندم که معجون دوسین برای تنظیم پری خوبه رحمم برای بارداری اماده میکنه

خلاصه درستش کردم و چن روزه که با شوشو میخوریم ناشتا

اما امروز تو سایتا دیدم که نوشته برای باردارا به شدت مضره و باعث سقط میشه!  

منم که پریم نامنظمه و اگه باردار بشم(بگین انشاالله😊) متوجه نمیشم پس چی کا کنم نخورم؟؟؟!!  

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دیگه هم سرخود چیزی نخور هرچی هم اینجاگفتن اول برو پیش دکتر باهاش مشورت کن بعد بخور

دکنرا که قبول ندارن این چیزارو

مگه برم طب سنتی

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
عسل و سیاه دونه

چ جالب شوهرم برا منم امروز درست کرد بهم داد عسل و سیاه دونه و گردو و بادام آسیاب شده.گفته ناشتا یه قاشق پر بخور.فقط گرمی داره فک نکنم باعث سقط بشه شما ک هنو بچه ای نداری حامله ک نیستی می ترسی سقط بشه رازیانه ام خوبه

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
چ جالب شوهرم برا منم امروز درست کرد بهم داد عسل و سیاه دونه و گردو و بادام آسیاب شده.گفته ناشتا یه ق ...

دقیقا رازیانه هم میخوردم هر شب اما اونم چون قاعده اوره باعث سقط میشه الان نمیخورم دیگه

اخه اقدام داریم و ممکنه باردار بشم(بازم بگین انشاالله😊)

2738
من دکتر طب سنتی بهم داد گفت اگر باردار شدی قطعش کن. 

مال من نامنظمه زود  متوجه نمیشم بارداریو.

دقیقا رازیانه هم میخوردم هر شب اما اونم چون قاعده اوره باعث سقط میشه الان نمیخورم دیگه اخه اقدام دا ...

ان شاءالله ☺ هنو ک حامله نشدی واویلا هر موقع علائم بارداری داشتی و تست مثبت بود نخور دیگه

من عسل و سیاهدانه خوردم تمام عفونت های رحمم پاک شد 

دکتر طب سنتی میگفت از ریشه درمان میکنه لوله هام التهاب داشت برطرف شد ب مدت چهل و پنج روز 

یه قاشق هر روز و یک ماه اقدام نداشتم ماه بعد تا شب قبل اقدام خوردم و دیگه نخوردم و باردار شدم ب لطف خدا

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ان شاءالله ☺ هنو ک حامله نشدی واویلا هر موقع علائم بارداری داشتی و تست مثبت بود نخور دیگه

یعنی مثلا اگه دو سه هفته اول بارداری بخورم اشکال نداره؟!

من عسل و سیاهدانه خوردم تمام عفونت های رحمم پاک شد  دکتر طب سنتی میگفت از ریشه درمان میکنه لول ...

مثل من ناشتا میخوردی؟؟ بعد چن ساعت صبحونه میخوردی 

دوست عزیز نیازی نیس بعد از اقدام دیگه بخورید 

از یه ماه قبلش بخورید تا شب قبل اقدام 

رزایانه رو تو پریودی نخوردید اما ب محض پاکی هر شب یع لیوان دم کن بخور رحم رو تمیز و پاک میکنه 

اما دوسین رو میتونی تو پری بخوری

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
من عسل و سیاهدانه خوردم تمام عفونت های رحمم پاک شد  دکتر طب سنتی میگفت از ریشه درمان میکنه لول ...

ینی  یک بار اقدام کردی دیگه تمووووووووم؟!

باردار شدی؟