2733
2739
عنوان

خدا جواب دل شکستمو میده؟

639 بازدید | 37 پست

اخرش مادر اونی ک همدیگرو میخواستیم ازش شکایت کردو تا ابد از هم جدامون کرد منم فردا دارم میرم پابوس امام رضا با ی دل شکسته فقط از امام رضا میخوام تقاص اشکای منو کارایی ک باهام کردو بده

برای رسیدن ب عشقم دعام کنید😢

یعنی چی..چراشکایت کرد؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه میکنی یک مادر بهترین ها رو برای بچش میخواد و صلاح کار بچشو بهتر از خودش میدونه!!!

و اینو بدون که امام رضا هیچ وقت به مادر نازنینت اسیب نمی رسونه!!!!!!

چون بهشت زیر پاهای مادران است

دنیا رو به کامتون تلخ نکنید شاد باشید😍😍
2728
من خادم الرضا هستم حرم به مناسبت شهادت امام جواد ختم قران برگزار کرده نیت کنید واعلام کنید تا براتون ...

؟تا کی فرصت داریم بخونیم!؟

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین*محمد طاهای مامان مواظب خودت باش منو بابایی چشم ب راه اومدنتیم  
من خادم الرضا هستم حرم به مناسبت شهادت امام جواد ختم قران برگزار کرده نیت کنید واعلام کنید تا براتون ...

التماس دعا عزیزم 🌹❤

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
2738
اشتباه میکنی یک مادر بهترین ها رو برای بچش میخواد و صلاح کار بچشو بهتر از خودش میدونه!!! و اینو بدو ...

میگه مادر طرفی که ایشون دوسشون داره..نه مادرخودشون

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

سلام دوست عزیز. میشه برای من جز تعیین کنی که تو ختم شرکت کنم?