2737
2734
عنوان

سلول بنيادي

3870 بازدید | 16 پست

سلام عزيزان 

از كساني كه پزشك هستند يا اطلاعي در مورد درمان اوتيسم با سلول بنيادي دارن خواهش ميكنم نظرتون و بگيد 

مدتيه اين خبر و ميشنوم و ميخونم كه اوتيسم با سلول بنيادي انجام ميشه تو آلمان ، سويس ، امريكا ، اكراين ، چين ، تركيه ، فرانسه و... 

جز انگليس لعنتي .

ميخوام بدونم حقيقت داره يا اينكه فقط واسه پر كردن جيبشونه. 

متاسفانه تو انگليس به خيلي چيزهاشون نميشه اعتماد كرد كساني كه اينجا هستن ميدونن چي ميگم اينجا چون تمام هزينه هاي درمان مجانيه ما فكر ميكنيم چون اين درمان واسه دولت هزينه داره همين باعث شده فعلا چيزي نميگن چون ميگن هر دوره درمان ١٠ هزار تا بيست هزار پوند هزينه داره . 

ميخوام مطمعن شم پسرم و ببرم واسه اين درمان فقط مطمعن شم كه هيچ خطري واسش ايجاد نميكنه و اذيت نشه و همچنين تاثير داشته باشه . 

لطفا نظرهاتون و بگيد باز هم ممنونم .

ريبار عشق زندگيم ❤️

سلام

در مورد بیماری اوتیسم، علت دقیق بیماری شناخته شده؟!

تا جایی که من میدونم بیماریهایی با سلول بنیادی قابل درمان هستن و روی اونها کار شده که علت کاملا مشخص داشته باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام در مورد بیماری اوتیسم، علت دقیق بیماری شناخته شده؟! تا جایی که من میدونم بیماریهایی با سلول ب ...

مرسي كه وقت گذاشتي عزيزم 

فعلا كه دليل مشخصي پيدا نكردن.

ريبار عشق زندگيم ❤️
2731
من رشتم مربوط نیس به این قضایا اما اون روز میخوندم که فعلا این موضوع درمان با سلولهای بنیادی در حد ف ...

خيلي جاها خوندم در حد فرضيه هستش اما 

اگه به زبان انگليسي سرچ كنيد خيلي از جاها كلينيك درمان اوتيسم با سلول بنيادي دارن و خيلي از خانواده ها گفتن كه نتيجه گرفتن .

ريبار عشق زندگيم ❤️

راستش ما سلولهای بنیادی پسرمو خارج از ایران ذخیره کردیم و از طرف شرکتش همیشه ایمیل میاد برای من، در مورد یافته های جدید. یبارم فراخوان داده بود به پدر مادرای ساکن یه سری از شهرهای امریکا که در صورت داشتن بچه های مبتلا به اوتیسم اونارو ببرن برای درمان با سلول بنیادی بطور داوطلبانه و رایگان. میگفت این بخشی از تست این روشهاست که در صورت موفقیت جهانیش میکنیم. لابد همین ماجرا بوده الحمدلله نتیجه داده . 

2738
راستش ما سلولهای بنیادی پسرمو خارج از ایران ذخیره کردیم و از طرف شرکتش همیشه ایمیل میاد برای من، در ...

عزيزم من هم خارج از ايران هستم اما متاسفانه اينجا ذخيره نكردن هر چه كه اصرار كرديم 

من اين چند روزه انقد مطالب ضد و نقيض خوندم خودم هم موندم چه خبره كدوم كلينيك راست ميگه با پزشك متخصص اينجا صحبت كردم كه گفت اگه همچين چيزي بود اول اينجا انجام ميداد كه من زياد به اينا اعتماد ندارم چون خيلي كارها رو واسه كاهش هزينه ميكنن . 

خيابونشون و آسفالت درست حسابي نميكنن به خاطر هزينه چه برسه به اينجور هزينه ها اگه كمكي هم به معلولين تو اين كشور ميشه اكثرش از طرف خيره هستش .

خلاصه موندم چه كنم .

ممنون از وقتت عزيزم .

ريبار عشق زندگيم ❤️
عزيزم من هم خارج از ايران هستم اما متاسفانه اينجا ذخيره نكردن هر چه كه اصرار كرديم  من اين چند ...

سلام،عزیزم میدونم خیلی وقته از موضوعی که عنوان کردید گذشته پسر خواهر من هم اوتیسم داره خواهش میکنم اگه به نتیجه ای رسیدید به من هم اطلاع بدید متشکرم 

سلام،عزیزم میدونم خیلی وقته از موضوعی که عنوان کردید گذشته پسر خواهر من هم اوتیسم داره خواهش میکنم ا ...

سلام عزیزم

پسر خواهر شما چه علایمی داره

ببخشید سوال کردم

فقط میخوام بدونم چون پسر منم ۵ سالش میشه دو ماه دیگه حرف نمیزنه راه نمیره اسپاب بازیاشو میچینه دستاشو مثل حالت پرنده تکون میده

ولی میفهمه خیلی چیزارو که آدمای سالم میفهمه

به چشمای آدمام نگاه میکنه

سلام عزیزم پسر خواهر شما چه علایمی داره ببخشید سوال کردم فقط میخوام بدونم چون پسر منم ۵ سالش میشه ...

سلام ،خواهر من خیلی زود متوجه شد قبل از دوسالگی دکترها میگفتن شبه اوتیسمه به همین دلیل از همون موقع تا الان که ۹ سلمغالشه مرتب گفتار درمانی میره و خواهرم درسهای مدرسه رو آ۹وآآنخودش از قبل آموزش ‌میده،شما هم حتما گفتار ببرید.

2706