2737
2739
عنوان

تو دوراهیم ..کار خواهر شوهرمو تلافی کنم یا نه!

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 48 پست
اتفاقا خودشونم ميخوتن، شوهرشو و اينا بهونست، دقيقا عين خواهر شوهر من كه هر بي احترامي كرد گفتن تقصير ...

درسته شوهرش بهونس چون اگ واقعا مهم بود براش نیم سکه ای رو ک براشون برده بودیم میفروخت واسمون کادو میورد جاش ک زشت نباشه مثلا ولی تشکر خشک و خالی هم نکردن

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هم کلا قطع رابطه کن چرا عذاب میدی خودتو؟

قطع رابطم.فکرشو بکن دفه اول اومدن خونه من یه بسته نبات گرفتن دستشون.ولی برا خوداشون پول میبرن اونم 200به بالا منم همه نباتارادادم شوهرم بردگفتم برو بده هرچی میخواد.یایکیشون اومده میگه ایشالادفه بعد کادو میاریم.خوشبختانه شوهرم خسیسه یکم زیربار نمیره منم دیگه براهیشکی حتی خواهرخودمم نمیبرم

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2728
دو ماهه فقط 

خوب پس هنوز خيلي راه مونده تا شوهرت بفهمه و سرش به سنگ بخوره، من بعد شش هفت سال شوهرم خودش ديگه كم اورد فهميد گذشت كردن فقط جري شون كرده انگار من بدبخت رابطه با اونا هستيم، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

هنوز تازه عروسی . ب نظرم هیچی ب شوهرت نگو بزار بره خودش ی چیزی بخره تو هم همراهیش نکن برای خرید.تا دو روز دیگه اتو دست شوهرت نباشه ک تو از روز اول بد تا کردی و این حرفا

فدای ی تار موت

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
قطع رابطم.فکرشو بکن دفه اول اومدن خونه من یه بسته نبات گرفتن دستشون.ولی برا خوداشون پول میبرن اونم 2 ...

بدبختی من اینکه شوهرم میگه بخاطر پول و اینا درستش نیست کدورت پیش بیاد میگم بحث پول نیست بحث احترامه

2738
هنوز تازه عروسی . ب نظرم هیچی ب شوهرت نگو بزار بره خودش ی چیزی بخره تو هم همراهیش نکن برای خرید.تا د ...

نمیتونه چیزی بگه چون خواهرش یه قرون کادو نیورده اگ چیزی بگه میدونه جوابش همینه ...خودشم قبول داره میگه کاری به اونا نداشته باشیم 

اتفاقا همين خواهرشوهرم من سر جهيزيمم شري به پا كرد و دعوايي انداخت بين منو همسرم، فقط اينكه گفتم بزاريد وسايلو بچين بعد بيان گفتن الا و لله بايد موقع باز كردنه كارتونا باشيم واقعا دليلشو نفهميدم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

[QUOTE=66343469]نمیتونه چیزی بگه چون خواهرش یه قرون کادو نیورده اگ چیزی بگه میدونه جوابش همینه ...خودشم قبول داره می ...[/QUOT

فعلا خودتو پیش شوهرت خراب نکن برای ۷۰ تومن ب نظرم.تازه عروسی تکرار نمیشه

واگذارش کن ب خدا.نوبت تو هم میشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
خوب پس هنوز خيلي راه مونده تا شوهرت بفهمه و سرش به سنگ بخوره، من بعد شش هفت سال شوهرم خودش ديگه كم ا ...

😞😞😞

[QUOTE=66343469]نمیتونه چیزی بگه چون خواهرش یه قرون کادو نیورده اگ چیزی بگه میدونه جوابش همینه ...خو ...

چی بگم...🤒🤒

بدبختی من اینکه شوهرم میگه بخاطر پول و اینا درستش نیست کدورت پیش بیاد میگم بحث پول نیست بحث احترامه

ازیه زخم خورده میشنوی نبر نبر نبر

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

من نظرم اينه كه چيزي كه خودش دستور داده نگير يه چيز موجه بگير،خيلي هم غر نزن چون تو بد ميشي ، مردا در نهايت تا خودشون سرشون به سنگ نخوره عاقل نميشن، احترام به كادو نيست ولي بعضيا با كاراشون عمدا ميخوان دست كم بزارن رو ادم،نزار قلبتو تسخير كنن با بخلشون مثل اونا بشي، 

2706