2737
2734
عنوان

تو دوراهیم ..کار خواهر شوهرمو تلافی کنم یا نه!

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 48 پست
من نظرم اينه كه چيزي كه خودش دستور داده نگير يه چيز موجه بگير،خيلي هم غر نزن چون تو بد ميشي ، مردا د ...

باید خودم یروز برم براش یه چیزی بگیرم بعد یه شوهرم بگم اینو براش خریدم خوبه؟بنظرم اینجوری بهتره چون اگ باهم بریم میخواد ماشین بخره براش

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خدام هست ک نبرم شوهرمو چه کنم

به نظر من یه بهونه ای جور کن نرو یا اگه کادو بردی بزار شوهرت بده بهشون و اصلا یه گوشه بشین کاری نداشته باش بزار بفهمن تو نگرفتی

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  

اگر ميدوني بعدا نميگه نه بريم همون ماشين. بخريم بخر، ولي الان خيلي وقت نيست ازدواج كردين خودتو عذاب نده، چون هنوزتو رو كامل نشناخته تازه رفتين زير يه سقف، ولي بعدا هم تو رو خوب ميشناسه هم بدو، من شايد اگر اينكارو كرده بودم همسرم كمتر ازم دلخوري پيدا ميكرد ، چون كاو مجبور ميكردن انجام بديم ولي كلي غر ميزدم ميگفت ميدونم حق با تو هست ،البته برا من بحث كادو نبود زياد بحث توهين و بي احترامي بود ، ولي به جايي رسيده كه كلا يه كلمه حرف خواهرشو قبول نداره ،الان زنگ بزنه ميگم جواب بده ميكه نميخوام زنگ نميزنه حالمو بپرسه باز حماليه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731