2726

از وقتی ک عقد کردم یه کادو بهمون نداده ....پاگشامون نکرد ...کاری کرد ک جهاز چیدنم کوفتم بشه...واسشون نیم سکه گذاشتیم کادو ولی پاتختیم نیومد...حالا میخواد واسه بچش تولد بگیره پریشب به شوهرم گفت من ماشین میخوام ماشینش حدود ۷۰ تومن میشه ...اصلا نمیخوام کادوی خاصی ببرم ک بفهمه کجا چخبره شوهرم میگه ولش کن همش تقصیر شوهرشه منم گفتم انقدر داداش داداش میکنه نمیتونه از خودش یا حداقل یه مراسمامونو میومد ؟نمیدونم چیکار کنم

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

بزرگواری کن و بگذر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بودم نميرفتم منم شرايط مشابه شما رو دارم البته من خيلي ازين بخششا و بزرگوارياي يكطرفه انجام دادم ولي برعكس شده بدتر شده كه بهتر نشده تازه فكر كرده كه وظيفم بوده وقطعش كردم شاكي شده

يكبار بزرگواري كن ببين چه تاثيريد اره اگر خوب نشد ديگه نكن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
اگه شوهرت طرف شماست و قبول ،یه کادو معمولی بگیر 

قبول داره ولی میگه تلافی نکنیم 

من ک اگه کسی چیزی واسم نیاره منم نمیبرم 

همیشه میگم اگه من واسه اونطرف ارزش داشتم واسم میاورد پس چرا من واسه اون ارزش قائل شم 

من اگ بگم همسرمم مخالفتی نمیکنه اما تو اگ میدونی همین مسئله باعث جروبحث تو وشوهرت میشه بیخیال باش و ببر 

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   
ی بهونه بیار تولدش بچش نرو چون اگه بری و کادو ندی, ی جوری

میخوام مثل خودش بی کادو برم بفهمه چی به چیه...ولی شوهرم میگه اون شوهرش بیشعوره ما ک نیستیم

چقدر شبیه خواهرشوهر منه

چندساله خونه ساختن یه بار نگفت بیاین خونه ما یه چایی با هم بخوریم، کادو اینا پیشکشش

ولش کن خواهر حرص نخور، واسه آدم بی‌شعور آدم خودشو عذاب نمیده

دستمو ول نکن🤲🏻
2706