2733
2734
عزیزم حامله ای فکر تو دلیت باش فردا با آرامش از شوهرت سوال بپرس اصلا بازجوییش نکن که بدتر میشه 

دروغ میبافه😔

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
جریان بدبختی من بود که با بچه تو شکمم باید بدووم که بفهمم شوهرم داره چه غلطی با یه دختر متولد هشتاد ...

اینجاییی؟؟؟؟

ببین میخواستم اینو بهت بگم که من فکر میکنم شاید اون دختره پیش برادرشوهرت بوده و شوهرتم با برادرش حرف زده و مثلا گفته داری میای سر راه اب بگیر و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم بخاطر شما نبود بخاطر بی ادبی سر الت تناسلی مصنوعی و طبیعی بود واقعا ادم خجالت میکشه از هم ن ...

منظورت منم🤔🤔 خب كه چي

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
ميگم گوشي سادهه كه دست شوهرته قبلا دسته داداشش نبوده؟تاريخ تماسا و پيامارو چك كردي؟

حالا قبلنم دست اون بوده باشه اینا امروزم تماس داشتن

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2731
نه عزیزم بخاطر شما نبود بخاطر بی ادبی سر الت تناسلی مصنوعی و طبیعی بود واقعا ادم خجالت میکشه از هم ن ...

خاک عالم.

من اصلا نفهمیدم.

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
برام سواله چطور ی دختر ۱۶_۱۷ ساله نمیترسه که عکس با پسر بزاره پروفایل؟یعنی این خانواده نداره!!!اینقد ...

دور از جون جمع خیلی از خانواده ها این شغل خانوادگیشونه اگه خانواده درستی داشت با پروفایا جار نمیزد کار درخشانشو

2738
دروغ میبافه😔

به این چی ها فکر نکن عزیزم فردا خداینکرده بچت عصبی و پرخاشگر میشه مال استرسی که بهش میدی

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
اینجاییی؟؟؟؟ ببین میخواستم اینو بهت بگم که من فکر میکنم شاید اون دختره پیش برادرشوهرت بوده و شوهرتم ...

آخه امروزم کلی تماس داشتن ولی به گفته شوهرم امروز داداشش شهرستانه یعنی پیش دختره نبوده

برام سواله چطور ی دختر ۱۶_۱۷ ساله نمیترسه که عکس با پسر بزاره پروفایل؟یعنی این خانواده نداره!!!اینقد ...

کاری نداره میتونه یک خط دیگه داشته باشه که خانوادش ندارن

آدمارو از روی ظاهر قضاوت نکنید! نصف اینایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره...
به این چی ها فکر نکن عزیزم فردا خداینکرده بچت عصبی و پرخاشگر میشه مال استرسی که بهش میدی

بخدا اینقد سعی میکنم ریلکس باشم، ولی الان دیگه واقعا دست خودم نیست، کاش باردار نبودم 😔😔😔

2706