2733
2739
جریان بدبختی من بود که با بچه تو شکمم باید بدووم که بفهمم شوهرم داره چه غلطی با یه دختر متولد هشتاد ...

عزیزم حامله ای فکر تو دلیت باش فردا با آرامش از شوهرت سوال بپرس اصلا بازجوییش نکن که بدتر میشه 

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
جریان بدبختی من بود که با بچه تو شکمم باید بدووم که بفهمم شوهرم داره چه غلطی با یه دختر متولد هشتاد ...

متولد ٨٠ يا ٧٩؟؟

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا من گفتم دختری ک قبل از ازدواج (دخترایی نظیر دوست دختر برادرشوهر استارتر)میرن خونه پسر و باهاش س ک س دارن خرابن.

ی خانومی گفت من با افتخار میگم قبل از ازدواج س ک س کامل داشتم منم دیگ جواب ندادم گفتم شما درست میگی.

بعد گویا دعوا شده چون من داشتم ب پیام های دوستان جواب میدادم.

برای مامان شدن من یک صلوات بفرستید😢        انشاال...هیچکسی چشم انتظار نباشه.
2728

ان شاالله که چیزی نیست استارتر عزیزم.اگه مادر شوهرت ادم دهن لقی نیستو هواتو داره باهاش صحبت کن هرچی هست زیر سر خونه ی اونه که فاحشه خونه شده

حرف زشت نزدن بندگان خدا  یکم بحث کردن دیگه عصبی شدن

اونا رو نمیگم عزیزم دونفر هی چت میکردن و حرف بد میزدن به هم

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
مگه شوهرت با دوست دختر داداشه رابطه داره؟

من دوتا پیام دیدم و چند تا تماس، چیز بیشتری نمیدونم

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2738
ان شاالله که چیزی نیست استارتر عزیزم.اگه مادر شوهرت ادم دهن لقی نیستو هواتو داره باهاش صحبت کن هرچی ...

اون هیچ غلطی نمیکنه اگه میخواست کاری کنه تو خونش دختر بی صاحاب راه نمیداد

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
شوهرت چند سالشه استارتر؟

استارتر كه خودتي🤣

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
بابا من گفتم دختری ک قبل از ازدواج (دخترایی نظیر دوست دختر برادرشوهر استارتر)میرن خونه پسر و باهاش س ...

نه عزیزم بخاطر شما نبود بخاطر بی ادبی سر الت تناسلی مصنوعی و طبیعی بود واقعا ادم خجالت میکشه از هم نوع خودش

2706