2737
2739
عنوان

چند ماه بعد سقط میشه دوباره حامله شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120997 بازدید | 94 پست

سلام من پارسال برج 7 سقط کردم اما دیگه حامله نشدم دوقولوباردار بودم که تا خونریزی کردم سقط شدن حالا بعدازگذشت چندماه دیگه حامله نشدم به نظرشما چی مصرف کنم البته کلومفین مصرف کردم که نتیجه نداشت شوهرمن هم دنبال بهانه میگرده بره زن بگیره😢

سلام 

من دقیقا ۲ هفته پیش کورتاژ کردم . ۱۲ هفتم بود ولی جنین تو ۱۱ هفتگی دیگه قلبش نزد بچم .مامانش بمیره 

حالا دکترم گفته ۲ماه بعد اقدام کن 

به خاطر حال روحیم اومدم ایران چند ماه بمونم که بهتر بشم هنوز به خودم نیومدم .ترخدا برام دعا کنید 

خیلی دپرسم  ولی خب مواد غذایی گرم میخورم که رحمم گرم شه تقویت بشه 

😔😔😔😔

تجربه سختی بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  لطفاً اگر متخصص اینجا هست جواب من رو برام ارسال کنه من سال گذشته دوقلو باردار بودم که تو13هفتگی یکدفعه خونریزی کردم و سقط شدن حالا بعد از 10 ماه چندبار اقدام کردیم اما نتبج ای نداشته البته کلومفین هم مصرف کردیم و حالا مشکل بزرگئ که دارم موقع نزدیکی رحمم به صورت خیلی زیاد آب میریزه در حدی که بیحال میشم وکمردرد میگیرم

لطفاً اگر راهی هست برام بفرستین ممنون

2731
بستگی به نتیجه آزمایشت داره دکتر من گفت بعد از یک دوره پریود طبیعی می توتم باردار شم یعنی من فقط یک ...

سلام من تو هفته ۱۰ رفتم سونو دادم گفتن بچم تا هفته ۸بیشتر رشد نکرده،کمتراز ۱ماه هست ک سقط طبیعی داشتم خیلی برام سخت بود چون اولین بارداریم بود خیلی ناراحتیم،خونریزیم تو ۷روز اول قطع شد،تو این هفته ۳بار نزدیکی بدون مراقبت داشتیم بنظرتون میتونم باردار شده باشم قبل از پریودم؟اخه میگن ۲هفته بعداز سقط تخمک گذاری انجام میشه،هنوزم دکتر نرفتم ک بگه کی میتونم باردار بشم از یه طرف خیلی دوست دارم زودتر باردار بشم از طرفی میترسم دوباره اتفاق تلخ زندگیم تکرار بشه،بنظر شماها چی میشه؟؟

2740

ازپزشکتون بپرسید ولی ۶ماه

بستگی داره چه قدردرمانتون طول بکشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
از من به همه شما نصیحت زیادم پیش این دکترای بیسواد نرید خیلی وقتا خود اونا باعث سقط هستن همونطور که ...

دقیقا منم تو هفته ۸رفتم برای اینکه ببینم قلب بچه تشکیل شده،ک شده بود و دکتر بیسواد صداق قلبشم گذاشت و حتی عکسم رنگی کرد و گفت هیج مشکلی نداره رشدش،جاش،ضربان قلبش کاملا طبیعی و سالم،تو سونو ۸هفته و ۴روز بود،دقیقا ۱۰ روز بعد یه لکه خون کم رنگ دیدم و ترسیدم سریع رفتم سونو دادم گفت بچت رشد نکرده و قلبش ایستاده جالبش اینه ک بچه تو همون ۸هفته و ۴روز مونده بود،یعنی بعداز سونویی ک دادم و گفت بچه سالمه حتی یک روزم بچه رشد نکرده بود و من مطمئن شدم از اینکه صدای قلبشو گذاشت و رنگی کرد اینطوری شد،چندروز بعدش با دوستم ک بارداره رفتیم یه سونوگرافی دیگه ک صدای قلب بچشو بشنوه اون آقای دکتر گفتن ب هیچ وجه نمیزارم صدای بچتو چون ممکنه قلبش ایست کنه،،،واقعا نمیدونم چی بگم از این دکترای قاتل خدا ازشون نگذره...

سلام دوستای گلم,منم چند روز پیش یه سقط زیر ۵ هفته داشتم با خونریزی و درد زیاد,قاعدتا وقتی برای بار اول با کلی ذوق اقدام به بارداری میکنی اگه نتیجه نده طبیعیه یکم حس ناراحتی و ترس ازینکه نکنه دوباره اتفاق بیافته داشته باشیم ولی فقط یکم یعنی نهایتا یه روز,ولی دوستای گلم نطفه ای که ناقص باشه به اراده خدا و به طور طبیعی بدن دفعش میکنه و اجازه رشد نمیده,پس لااقل از این لحاظ خداروشکر کنید که تولد بچه ناقص نداشتید که مسلما متزلزل تر میشدید...

و اینکه حتی تا نخواد دکتر خوبی هم سر راهمون قرار نمیگیره...

اینقدر هم سر هر اتفاقی فاز افسردگی نگیرید,این کفر محسوب میشه,مگه نمیگن به خواست خدا برگ از درخت نمیافته ,پس توکل کنید به خدا و اینقدر اصرار نورزید که فلان زمان,فلان چیز و میخوام,بسپارید به خدا چون تو بهترین زمان و به بهترین شکل بهتون میده,یکم حستون و خوب کنید و در هر حال امید به لطف و رحمت خدا داشته باشید,

ببخشید اینقدر نصیحت کردما,اخه دیدم دوستان به خاطر یه مشکل واقعا کوچیک در برابر خیلی از مصیبتای دیگه به جای صبر و شکرگذاری چقدر ناراحتن و ناامیدانه گله میکنند,امیدوارم قبل از اصرار برای رسیدن به هر ارزویی,از خدا بخوایم بهمون صبر بده و اگه به صلاحمونه بهش برسونتمون😚😊

تا خدا هست,دنیا از آن من است

سلام خانما من تجربم زیاده .سه تا سقط داشتم با فاصله ولی بعد اخرین سقطم فقط یه بار پریود شدم و بعد گل پسرمو حامله شدم.بعد چهار سال فرشته زندگیم به دنیا اومد خدا قسمت شما هام بکنه یک سال و ۳ماهش که شد فهمیدم حامله م داشتم دق میکردم ولی دلم نیومد سقط کنم الان دوتا پسر شیرین و سالم دارم نگران نباشین خدا خیلی بزرگه