2737
2734
عنوان

چند ماه بعد سقط میشه دوباره حامله شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120997 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 

من تو هفته 6 قلب نی نی م تشکیل نشد و لکه بینی داشتم تیتر آزمایشم از 133 اومد رو 43 

نمیدونم باید چیکار کنم چه داویی مصرف کنم که کامل سقط شه 

ممکنه باز حامله بشم 

خیلی ناراحتم 

2731
یک دختر ماه دارم اما تنهاست دوست دارم زودتر براش خواهر برادری بیارم تا از تنهایی در بیاد

سقط تا کی توسط دکتر قابل تشخیصه؟

بیزارم از قواعد آدم بزرگ ها٬ اصلا دو روز دلخوشی کودکانه چند...؟
2738

سلام. منم تو هفته پنج سقط داشتم قلب تشکیل نشده بود مثل یه پریود معمولی سقط شد. دکترم گفت بعد ۲ ماه میتونی باردار شی پیش یه دکتر دیگه رفتم گفت بعد ۴ ماه ولی من میخوام بعد ۳ ماه اقدام کنم انشاااا که مشکلی پیش نیاد... ارزو میکنم هر کس دلش نی نی میخواد خدا امسال بهش بده❤

منم پریروز فکر میکردم ۱۰هفتمه با کلی شوق رفتم صدای قلبشو بشنوم که دکتر. گفت از ۶هفتگی رشد. نکرده و باید سقط بشه مه دیروز با قرص سقط داشتم اندازه ی زایمان طبیعی درد کشیدم الان خیلی میترسم که بازم حامله شم و بچم نمونه خیلی دوست دارم زودتر حامله شم اما با تمام وجودنگرانم خیلی تجربه تلخی بودتروخدا اگه کسی تجربه ای داره بگه یکم اروم شم دکتر گفت سه ماه دیگه میتونم اقدام کنم

منم پریروز فکر میکردم ۱۰هفتمه با کلی شوق رفتم صدای قلبشو بشنوم که دکتر. گفت از ۶هفتگی رشد. نکرده و ب ...

منم در 9 م رفتم کورتاژ. خیلی سخت بود

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2706