2726
عنوان

چند ماه بعد سقط میشه دوباره حامله شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120996 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بچه ها نگران نباشید . خدا بزرگه ان شاالله که دوباره باردار می شیم و این بار عاااااالی و خوب و بی دردسر
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2728
سلام خانوما منم یک هفتس سقط کردم البته تو 6 هفتگی قلب نینیم تشکیل نشده بود و رشدش متوقف شده بود که با گل گاوزبون و زعفرون و عسل به خونریزی افتادم , خیلی داغونم و همش گریه میکنم چون بارداری اولمم بود دوست دارم زودتر اقدام کنم
سلام خانوما من چند روز از سقطم میگذره اشتهام کور شده همشم ناراحتم داغونم در واقع ،پیش دکتر که رفتم گفت هیچ نگرانی نداره مدت بارداریم پنج هفته بود دقیقا بعد از سکسمون خونریزی گرفتم یعنی میشه سکس باعث سقط بشه فوری؟
سلام،من توماه پیش اقدام کردم برابارداری،بی بی چک هفته پیش زدم مثبت بود،بعدنمیدونم چی شد یهوشکمم دردمیکردخیلی نه ولی دردمیکرد،رفتم دسشویی دیدم خونریزی کردم،بازم ازترسم بی بی چک زدم مثبت بود،رفتم ازمایش خون،همون روز قبلش ظهربااینکه خونریزی داشتم بازم بی بی مثبت بود،ازمایش خونم 4.3بود منشی دکترگفت منفی،منم یه لخته خون کوچلودیدم،ترسیدم سقط باشه،یعنی اکه سقط باشه نمیتونم باردارشم تاسه ماهبعدشم،من شوهرم قاطی کرده حرف طلاق میزنه، اگه بفهمه ازخداخواسته میشه ومن نمیخوام،دوماه اقدام کردم ولی نشد،چیکارکنم اخه،داره دنیاروسرم اوارمیشهتوروخدا بگین چیکارکنم،ینی سقطه،فردا سونودارم،دعام کنین لطفا
وااااااااااا طلاق چیه عزیزم . من 1 ماه و 20 روز بعد از سقطم که دوازده هفته بودم دوباره باردار شدم قلب نی نی تشکیل نشده بود . توکل به خدا . به خودت استرس نده . فقط خودتونو تقویت کنید و اقدام
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2706