2737
2734
عنوان

ذهنیت درست از ازدواج

139 بازدید | 9 پست

سلام دوستان. من گاهی اوقات به ازدواج فکر میکنم و همیشه به این نتیجه میرسم که چند سالی بعد ازدواج دلزده خواهم شد دلیلش چی میتونه باشه؟ذهنیت خوبی راجع بش ندارم اصن کسی میتونه تجربیاتشو در اختیار بذاره .ممنون

زندگی عجیب و غریب

زندگی بالا و پایین های خودشو داره و دوتا ادم از دوتا خانواده و فرهنگ متفاوت زیر یه سقف قرار میگیرنن هر چیزی ممکنه فقد با ی ازدواج درست و عاشقانه میشه چند سال اول رو ب عشق و عاشقی پرداخت بعدش فقد اون دوست داشتن عمیق میتونه زن و مرد رو بهم جذب کنه اگ طرفتون خوب باشه دل زده نمیشین و تنوع طلب نباشید خدایی نکرده ...

میشه برای رسیدن به دوتا از ارزو هام دوتا صلوات بفرستین؟😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد از این و اون شنیدید بعد ازدواج دلزده شدن، فک میکنید شما هم همونطورید

تازشم بنظرم دارید ب خودتون تلقین میکنید 😶 

خانومتون خوب و مناسب باشه دلزدگی نمیاره 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
2728

فقطط با کسی میتونی یه عمر زیر یه سقف زندگی کنی و سختیهاش  رو تحمل کنی که دوسش داشته باشی. وگرنه دلزده میشی. هیشکی کانل نیس. قطعا با هر کی ازدواج کنید فردا میاید تاپیک. میزنید فلان مشکل داره. فقطط اگر دوسش داشتید بخاطرش میتونید سختیها رو تحمل کنید

عاشق نشدی وگرنه میفهمیدی; پاییز بهاریست که عاشق شده است😍
2740
ممنون از نظرتون

بله قطعا بهترین ازدواج هم که باشه یه روز دلزده میشید. حالا برای بعضی ها زودتر، بعضی دیرتر، بعضی خیلی دیرتر...

کلا ازدواج با اینهمه تعهد و مسئولیتی که ما میپذیریم کلا اشتباهه

بله قطعا بهترین ازدواج هم که باشه یه روز دلزده میشید. حالا برای بعضی ها زودتر، بعضی دیرتر، بعضی خیلی ...

خیلی خوب بود دقیقا مشکل فکر کنم همینجاس ممنون از نظر خوبتون

زندگی عجیب و غریب