2733
2739
عنوان

کیت تخمکگذاری

208 بازدید | 23 پست

سلام . 

من تو این سیکل دوبار کیت تخمکگذاریم مثبت شد یبار روز ۱۶ پری که اقدامم داشتم . یبار روز ۲۲‌ پری برای اطمینان رفتم سونو . گفت یه فولیکول ۳۱ داری که به احتمال زیاد مربوط به اقدام اولت هست و لقاح انجام داده بزرگ شده و یک فولیکول ۱۶ که این تازه آزاد شده و اگه دوباره اقدام کنی دو قلو ناهمسان میشه .

خواستم بدونم تا حالا برای شماهو پیش اومده دوبار تو یه ماه تخمکگذاری کنین؟

وای چه جالب😍😍😍من بودم اقدام میکردم 😄😄😄

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نمیدونستم ممکنه دوبار تخمک گذاری بشه😊

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2728
خب دوباره اقدام 😍😍

دوباره دوباره یه بار فایده نداره😄😄😄

خــــوشمون اومده 😌😂😆😆

😂😂من ذوق کردم به جا استاتر

2738

جالبه بدونین من از چندین درمان مکمل استفاده میکردم . چون تخمدان پلی کیستیک داشتم و فولیکول آزاد نمیکردم . دوماه قرص روکین مصرف کردم که ضد بارداری بود برای درمان کیست ، اما همزمان برای فعال کردن تخمدانم از طب سنتی استفاده کردم

خودم هرشب عرق رازیانه و عسل میخوردم . به شوهرمم عرق کاسنی میدادم . البته من خیلی رعایت میکردم تو رژیم غذاییم از غذاهای سرد استفاده نمیکردم . تو خورشت و اشکنه و آبگوشت سبوس گندم و سبوس برنج میریختم . سیاهدانه و عسل میخوردم .هفته ای سه بار بادکش گرم تخمدان داشتم . هرروز تخمدان و رحمم با روغن سیاهدانه ماساژ میدادم . و مهمتر از همه هرشب یک ساعت پیاده روی داشتم .تا بالاخره تخمدانم فعال شد😊

ببخشید بچه ها من بلد نیستم چجوری رو پیاماتون ریپلای کنم.  از اظهار لطف همه ممنون با بوس😗

عزیزم

پایین پیام ها ی علامت فلش هست 

اونو بزن

پیامت رو بنویس و ارسال کن

برای سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستی؟؟!
2706