2737
2734
عنوان

ترسم از رانندگی و بوق زدن بقیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 39 پست
 جدا؟ خدا کنه برا منم عادی بشه..دلم میخواد رانندگی خوب داشته باشم با پسرم بریم بیرون و اینور او ...

میشی عزیزم ولی چاره ی کارت نترسیدن و نشستنه ، بابا سرویس مدرسه ی من خیلی سال پیش تو ۵۰ سالگی گواهی نامه گرفته بود و حتی سواد درست و حسابی نداشت 😁 خیلی هم بد می رفت خدایی ، یه بار هم افتاد توی جوی 😁 😁 پس چرا تو نتونی ؟ 

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 
واااااای من عاشق رانندگی ام اصلا نمیترسم ولی توبزرگراه از ماشین های سنگین یکم میترسم چون خیلی کلیپ د ...

دقیقا تو اتوبان قم تو عوارضی یه تریلی منو دید ولی خیلی قششششنگ منو هدایت کرد تو باقالی ها و اون مانع قرمزا پولشو داد رف😐😐😐😐خونه ما هم یه چراغ سربالایی داره اگر نیم کلاج بلد نباشی میای رو ماشین قبلی😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تا سر زن تو ماشین میبینن فک میکنن باید ی لایی بکشن بگن تو رانندگیت بده.من که ۹۰ درصد دودی کردم😆

بعنی تا زنا رو میبینن اذیت میکنن یه عده احمق اونروز نیسانی الکی بوق میزد من نگاهش کنم نمیشه دهن ب دهنم شد باشون چون زیادن اینجور راننده های مرد

بعنی تا زنا رو میبینن اذیت میکنن یه عده احمق اونروز نیسانی الکی بوق میزد من نگاهش کنم نمیشه دهن ب ده ...

ی عدشون میخان علنن بزنن فک کنم بیمه بده.اخه با پیکان وانت دهه ۴۰ چرا مقاونت میکنن از رومون رد شن🤔

۳۰ تا تو کوچه.بازم اگر کوچه عرضش کم باشه کمترم بری ایراد نداره.خیابونم بستگی به ترافیک داره با ۶۰ هم ...

آهااا.ممنون‌نکته اخر خیلی مهم بودا.من امروز کم مونده بود بمالم به یه سانتاافه ..اونم با چییی با پراید  اگه خش مینداختم باید ماشینو میدادم بهش ببره دگه  سر همین راه ندادن..اونم البته لج کردا 

2740
بعنی تا زنا رو میبینن اذیت میکنن یه عده احمق اونروز نیسانی الکی بوق میزد من نگاهش کنم نمیشه دهن ب ده ...

اوووف با نیسانی و رانتده آژانسا که اصلا دهن به دهن نکن..بیتربیتن

2706