2737
2739
عنوان

ترسم از رانندگی و بوق زدن بقیه

1366 بازدید | 39 پست

سلام.بچه ها من بعد ۵بار گواهینامه گرفتم.البته ۵سال پیش بعد تصادف کردم و شوهرم دگه ماشین نداد بهم.حالا بعد ۵سال بخاطر شغلش و کلاسای پسرم خودش گف برم دوره رانندگی و پشت فرمون بشبنم.منم واقعا دلم‌میخواد کم نیارم ..دلم میخواد مستقل باشم ..ولی هر وقت میشینم پشت فرمون همش فک‌میکنم نکنه بزنم به یه آدم یا دوچرخه و موتور...خیلی میترسم.تاحالا جلو ترسم کوتاه نیومدم ولی سوهرم میفهمه میترسم و خیلی حرف بارم میکنه..شمام اینطوری هستین ینی میترسید بزنید یکیو بکشید!؟یه چیز دیگم هس از دست بوق زدنای راننده های دیگه عصبی میشم و هول میکنم گیج میشم...چکار کنم؟ کمکم کنید...راهکار بگید لطفا..

الان امروز شوهرم رفته با دوستاش کوه و تا فردا نیس با هزار ترس و اعصاب خوردی و استرس رفتم پسرمو از کلاس اوردم..تاکی اینجوریم؟ خداااا

منم مثل تو. راه حل بدید😁😁

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه به خودت اعتماد داشته باشی به مرور زمان حل میشه

منم اوایل مثل تو بودم وقی از بوق زدن راننده های دیگه گفتم شوهرم یه قفل فرمون خرید گفت فقط واسعه دعوا برات خریدم که از هیچ چیز هیچ کس نترسی

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹

عزیزم سرعت مجاز داشته باشی همیشه کنترل ماشین دستته.به ایینه ها خیلی دقت کن و اصلا به بوق ها گوش نده.ی اهنگ ملایم بزار و رانندگیتو کن.اصلا هم استرس نداشته باش.اینایی که حس میکنن رییس جمهورن و یه ثانیه دیر برسن وضع مملکت به هم میریزه رو راه بده برن راحت شی .کلا تو مسئول ماشین خودتی و فقط حواست باشه سرعتت زیاد نشه که به کسی بزنه.تو کوچه ها هم سرعتتو خیلی کم کن

واااااای من عاشق رانندگی ام اصلا نمیترسم ولی توبزرگراه از ماشین های سنگین یکم میترسم چون خیلی کلیپ دیدم که یهو زدن به ماشین های دیگه داغونشون کردن

ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔
اگه به خودت اعتماد داشته باشی به مرور زمان حل میشه منم اوایل مثل تو بودم وقی از بوق زدن راننده های ...

خوشبحالت.من مشکلم اینه که یه شوهر عوصی دارم که هیچوقت پشت من نیس.اگه کسی هم بیاد منو بزنه میگه غلط کردی عصبانیش کردی..والااا..الانم بخاطر راحتی خودش اجازه داده رانندگی کنم منم نمیخوام بخاطر ترسم این فرصتو از دست بدم

2740

عزیزم باورت میشه من پام روی کلاج اوایل توی جاهای شلوغ می لرزید ؟ بعد یه مدت فکر کردم فلانی و فلانی سال هاست که پشت ماشین می شینن من از نظر عرضه یا ... شاید بهتر باشم و دست و پا دار ترم ، پس قطعا منم می تونم ، دیگران هم بوق بزنن ببخشید به دررررررک 😐 فرهنگ پایین خودشون رو نشون می دن !!!😐 با خودت فکر کن اگه بی صبرن مشکل از اوناست نه از تو 😁 رانندگی تا نشینی برات غوله ، من اوایل می گفتم خدایا زنده بر گردم 😐😁 ولی وقتی یه مدت بشینی خیلی روون می شی و لذت می بری و اصلا می فهمی وحشتناک نیست ، می گم ، تا نشینی برات مثل یه غوله

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 
خوشبحالت.من مشکلم اینه که یه شوهر عوصی دارم که هیچوقت پشت من نیس.اگه کسی هم بیاد منو بزنه میگه غلط ک ...

پس تمام تلاشت را بکن به خودت اعتماد کن

سربلندی کشورم و جوانان کشورم آرزوی قلبی من است🌹
عزیزم سرعت مجاز داشته باشی همیشه کنترل ماشین دستته.به ایینه ها خیلی دقت کن و اصلا به بوق ها گوش نده. ...

ممنون.شما تو کوچه با سرعت چند میرین.من فک‌کنم خیلی سرعتم پایینه که انقد بوق میزنن.من تو کوچه ۳۰تا۲۰ میرم تو خیابون ۴۰تا 

عزیزم باورت میشه من پام رو ملاک اوایل توی جاهای شلوغ می لرزید ؟ بعد یه مدت فکر کردم فلانی و فلانی سا ...

جدا؟ خدا کنه برا منم عادی بشه..دلم میخواد رانندگی خوب داشته باشم با پسرم بریم بیرون و اینور اونور..وقتایی که شوهرم مارو میزاره با دوستاش میره یا ماموریت میره ماهم از نبودش کمال استفاده رو بکنیم و خوش بگزرونیم...

ممنون.شما تو کوچه با سرعت چند میرین.من فک‌کنم خیلی سرعتم پایینه که انقد بوق میزنن.من تو کوچه ۳۰تا۲۰ ...

۳۰ تا تو کوچه.بازم اگر کوچه عرضش کم باشه کمترم بری ایراد نداره.خیابونم بستگی به ترافیک داره با ۶۰ هم میشه رفت.کلا بسنج وضع راه رو.مثلا ی جا که نطمعنی مدرسس یا بچه ها بازی میکنن یا دیدش کمه اهسته تر برو و از چراغ هم استفاده کن خودش زبون ماشینه .و اینکه اصلا سعی نکن اولاش کورس بزاری یا راه ندی و لج کنی هر کی عجله داش بزا بره شرش کم

شوهر منم میگه اصلا از بوق و سرعت عقبی ها نترس و کار خودت رو بکن

گفت هر جا دیدی حتی وسط خیابون عقبی خیلی بوق میزنهه یا اذیت میکنه همونجا ماشین رو خاموش کن بگو میخوای چیکار کنی؟😂😂

ممنون.شما تو کوچه با سرعت چند میرین.من فک‌کنم خیلی سرعتم پایینه که انقد بوق میزنن.من تو کوچه ۳۰تا۲۰ ...

اوایل برای منم بوق می زدن ولی من به کلیه ام هم نمی گرفتم 😁 اول رانندگی هر کسی تا دستت بیاد هم همینه ، اگه می تونی و دیدی خیلی بوق زدن برو کنار تا از کنارت رد شن

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪