2733
2734
عنوان

شکاک و حسودم. چکار کنم گند زدم😭😭

404 بازدید | 19 پست

همش شک دارم. حسادت می کنم دست خودم نیست

با خواستگارم دارم صحبت می کنم‌ انلاینه ولی یک دقیقه سین نمی کنه پیاممو دلم آشوب میشه

یه خریتی م کردم از تو فالوراش رفتم پی وی یکی از هم کلاسیای دخترش. گفتم رفتم پیش مشاور گفته از اشناهاش تحقیق کن. میخوام بدونم فلانی چطوره نگاه و رفتارش با خانوما و ... . گفتم با صداقت ج بده و بین خودمون بمونه

البته اول پی وی یکی دگ رفتم. گفت نمیشناسمش از فلانی بپرس

دختره بلاکم کرد😶 الان توهم گرفتم نکنه دختره دوست دخترشه

کلا هر کیو فالو می کنه همش میترسم این کیه چ نسبتی داره

با دوستامم ک حرف میزنم بدتر تحریکم می کنن

کمکم کنین😭

میشه برای حال دلم دعا کنین؟😢❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای بابا.بیخیال.اگر بخای باخواستگارت اینطور باشی تو زندگی چی میشی!اول برو خودتو درمان کن بعد بفکر زندگی مشترک بیافت لطفا.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
توی این مرحله شکاک بودن لازمه

خیلی شکاکم

چندبار بحثمون شده

گفته من هر اخلاقی داشته باشم خیانت نمی کنم و تنها در صورتی جدا میشم ک خیانت ببینم

میگه صداقت مهم ترین چیزه

اصلا وقت خیانت ندارم

ولی من همش خودخوری می کنم

میخوای تحقیق کنی از‌چند تا آدم معتمد بپرس

از همسایه یا سر کارش

نه فالوور ها که😐

من نصف فالوورهامو نمیشناسم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
دعا کن نفهمه پسره که اینکارو کردی. به نظرم به روانشناس مراجعه کن. شک و وسواس فکری واقعا بده. خیلی بد ...

😭 چند بار تهمت زدم ک تو با فلانی دوستی

بهم گفته برو ازش بپرس

2740

ب همه خواستگارها اینقدر شکاک هستید؟؟.

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ای بابا.بیخیال.اگر بخای باخواستگارت اینطور باشی تو زندگی چی میشی!اول برو خودتو درمان کن بعد بفکر زند ...

مرسی واقعا از این همه حرف

خودم می دونم ک مشکله و بیشتر از همه خودم اذیت میشم

ما رابطمون الان از دوره. دست خودم نیست

مرسی واقعا از این همه حرف خودم می دونم ک مشکله و بیشتر از همه خودم اذیت میشم ما رابطمون الان از دو ...

اخه دخترخوب بااین کارت فقط به خودت اسیب میزنی.واقعاباید بفکر درمان این اخلاقت باشی.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
ب همه خواستگارها اینقدر شکاک هستید؟؟.

نه. شرایطش فرق داره

۴ ۵ ماه باید صبر کنم تا نتیجه کارا و اپلای ش بیاد

رابطمونم تلفنیه تقریبا

سرش خیلی شلوغه. سرکار میره و زبان میخونه

ولی من فقط خودخوری می کنم

وااااای چقدر کارتون اشتباه و بچگانس از کی تا حالا تو اینستا تحقیق میکنن؟🤔

چکار کنم

شرایط تحقیق حضوری ندارم

صد بارم تو روش از خودش پرسیدم

و بهش گفتم من خیلی حساسم. تو زندگی گوشیتو چک می کنم