2733
2734

سلام عزیرم ببخشید میدونم تایپیک قدیمیه.من دو روز پیش سقط خود به خودی کردم یعنی خودش افتاد اما فقط یه چیز کیسه مانند دفع شد رفتم سونو گفتن سقط شده اما بقای زیادی مونده .حالا الان خون ریزی دارم یه کم.ت  خون ریزی هم میشه عنبر نسارا دود کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد سقط سونو گفت بقایای ۲۷ ×۲۱ داری ...دکتر برام متیل نوشت استفاده کردم با جوشانده گیاهی ک از عطاری ...

سلام عزیزم میدونم تاپیک پارساله، شما هم رفتی سونو دادی با عنبر نسا بقایا دفع شد؟ منم سقط داشتم بقایام ۱۸ میله، قرص متیل هم میخورم

سلام‌بعداززایمانم(طبیعی)تا‌۶۰‌روزخونریزی‌داشتم‌دیگه‌خسته‌شده‌بودم‌تصمیم‌گرفته‌بودم‌برم‌پیش‌دکترم‌که‌‌‌‌شب‌قبلش‌یادم‌اومدمیگن‌عنبرنساراخوبه‌رفتم‌دود‌دادم‌واستفاده‌کردم‌‌نصف‌شب‌بادردازخواب‌بیدارشدم‌واحساس‌دستشویی‌کردم‌رفتم‌دستشویی‌که‌دیدم‌یک‌‌چیزی‌شبیه‌گوشت‌‌درابعادتقریبا‌دودرچهارسانت‌اونقدرترسیدم‌تاصبح‌خابم‌نبردوقتی‌رفتم‌پیش‌دکترم‌گفت‌اون‌‌مقداری‌ازجفت‌بوده‌مونده‌خلاصه‌تا‌دوسه‌روزبعدش‌خونریزیم‌قطع‌شد.

سلام عزیزم میدونم تاپیک پارساله، شما هم رفتی سونو دادی با عنبر نسا بقایا دفع شد؟ منم سقط داشتم بقایا ...

بله عزیزم همون لخته ها که دفع شد .بعدش رفتم سونو اوکی بود و دفع شده بود.عنبر نسارا جواب داد برای من.انشالله برای شما هم جواب بده🙏🏻

بله عزیزم همون لخته ها که دفع شد .بعدش رفتم سونو اوکی بود و دفع شده بود.عنبر نسارا جواب داد برای من. ...

مرسی عزیزدلم که جوابمو دادی،من که از درد زیر شکم دارم میمیرم، فردا حتما میرم عنبرنسا دود میکنم

2738

سلام..من بچه اولم یک سالشه و الان دوباره حامله شدم..البته کاملا ناخواسته بود..و الان واقعا آماده بارداری دومم نیستم..میخاستم ببینم از عنبر نسارا میتونم برای سقط جنین استفاده کنم؟

سلام من دو سه ماهیه که مریض نشدم و هنوز دکتر هم نرفتم به هرکی میگم میگن عفونت داری خارش و سوزش دارم خون سیاه هم گاهی وقتا یکم ازم میاد بعد دوباره قطع میشه کسی میدونه باید چیکار کنم 

وقتی چیزی از بچه مونده باشه چه علائمی داشتید  منم سقط داشتم میترسم چیزی مونده باشه

سلام عزیز چند وقت بعد سقطتت حامله شدی مشکلت چی بود ؟تحت نظر موندی

💗خدای مهربونم خودم وخانوادم و ب خودت میسپرم جز تو کسی و نداریم💗
2706