2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با خودم عهد بستم ك بيام تايپيك بزنم اگه دفع شد

من اولش سه سانت وخوردي بقايا داشتم بعدش با دارو وقرص شده بود دوسانت وخوردي،دكتر گف خوبه ي دوره ديگه قرص نوشت ولي فقط چن ميلي تغيير كرد،كلي داروهاي گياهي خوردم ،كلي عوارض داره ،گرميجات زياديش رحم رو خشك ميكنه،يا مثلا تخم كتان يا همون بذرك زياديش تخمدان ها رو از كار ميندارزه،اينا رو بعد از مصرف زياد متوجه شدم،انشالله ك برام تا حالا مشكلي پيش نيومده باشه

ولي ديگه دكترم نامه زد برا كورتاژ ،ديواره رحمم هم نازك شده بود گفت خيلي بايد دقت كنن

با خودم عهد بستم ك بيام تايپيك بزنم اگه دفع شد من اولش سه سانت وخوردي بقايا داشتم بعدش با دارو وقرص ...

بالاخره با دعا وراز ونياز وكلي استرس رفتم سراغ اخرين اميد

عنبر نسارا،شش بار صب وشب (سه روز)تو توالت فرنگي سيار استفاده كردم يك روز بعد پاك شدن اولين قاعدگي(بعد از سونو)صب استفاده كردم بعد از ظهر افتادم خونريزي

كلي هم طناب زدم ولي بنظرم طناب بي تاثير بود ولي دوش اب گرم هم گرفتم

بعدش رفتمدكتر گف بقايايي نميبينم(در كمال تعجب)اخه من رفته بودم اگه دفع نشده كورتاژ كنم

جواب همتون رو ميدم الان تو تايپيكاي قبلم هس ،متاسفانه خودش تو هفته دهم رشدش متوقف شده بود با قرص س ...

منم پارسال خودم سقط کردم . ولی دکتر نرفتم ببینم بقایاش مونده یا ن اصلا از اون ب بعد نرفتم پیش ماما .  واسه بارداری بعدیم دچار مشکل میشم عایا؟

سلام خانومي ان شاالله كه سري بعدي حاملگي خوبي داشته باشي و خدا بهت بچه سالم بده و همجنين به همه ما ،منم ١٤ روز پيش سقط داشتم حاملگيم پوچ بود با قرص سقط كردم ،بهد از خوردن سي تا قرص متيل ارگونوين بازم بقاياي ١٧ ميلي متري دارم شب و روز مارم شده گريه خيلي افسرده شدم،حالا منم عنبر نيارا رو استفاده ميكنم اميدوارم برام جواب بده،من لكه بينيمم امروز تموم شده 

خدايا شكرت خودت مواظب ني ني كه بهم دادي باش🌹
2706