2733
2734

من و خواهرم سه ماه پیش رفتیم دکتر تولیت بینیمونو عمل کرد. تو یه روز عمل کردیم.
الان یه کم ورم داره ولی فرمش مشخصه ... بینیم قوز داشت ولی الان صافه صافه .. گفت بهترم میشه... من چون سنم کمه خیلی میترسیدم قبلش تو ماوراطب مشاوره آنلاین داشتم باهاشون. گفتن مشکلی نداره عمل کنم. خیلی صادقانه همه سوالامو جواب میدادن
https://mavarateb.com/doctor/دکتر-علیرضا-تولیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای انجام هر نوع عملی که مربوط به پلاستیک هستش باید اول از سایت انجمن جراحان پلاستیک کشور و استان محل سکونتون استعلام بگیرید. من خودم تو شیراز  از سایت انجمن جراحان پلاستیک استعلام گرفتم

دکتر ترحمی بی نظیر هستن، به نظرم واقعا ایشون کسی هستن که بهترین جراح پلاستیک ایران برازنده شونه، انقدر که ایشون در حرفه شون دانش و تجربه کافی دارن و می دونن چیکار باید بکنن، و انقدر با اخلاق و با وجدان هستن که مثل بقیه پزشک ها فقط به خاطر پول به هر کسی نمیگن نیاز به عمل داری. خدا خیرشون بده

دکتر داریوش نادری کارشون فوق العاده هستش من پیششون جراحی بینی طبیعی کردم دوست داشتم فرم خوب و طبیعی بگیره بینیم که فقط قوزش برطرف بشه و از چیزی که در نظر داشتم هم نتیجه بهتری گرفتم واین بخاطر دانش و تجربه بالای دکتر نادری هستش

من قبل از عروسیم دنبال دکتری بودم که واقعا طبق استاندارد عمل کنه چون بینیم زیاد مشکل نداشت و فقط باید فرم داده می شد واسه همین خیلی حساس بودم . بهترین جراح پلاستیک صورت تهران  دکتر ساعدی هستن عزیزم واقعا کارشون عالیه 

چقدر تابلو و مسخره تبلیغ می کنند! 

یکی می پرسه می شناسین!  ده تا کاربری بدون سابقه همزمان می ریزند تو تاپیک که بله کارشون حرف نداره!!!!! یه جوری انگار از هر دو نفر کاربر یکیشون ایشون عمل جراحی پلاستیک کرده! 

یا ارحم الراحمین
2706